- Reklam -

Hepimizin hayatındaki en değerli varlıklar olan annelerimiz, kardeşlerimiz, eşlerimiz yani değerli kadınlarımız için bu günün anlam ve önemini hatırlayarak bütün kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimizle kutlarız. Onlara duyduğumuz sevgi ve saygıyı hediyelerle ifade edemesek de onların yüzünde bir parça tebessüm oluşturabilmek için bizi biz yapan kadınlarımızı bu özel günde unutmayalım.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü
8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte akıllara tek bir soru geliyor. Kadınlar Günü’ne özel nasıl bir hediye almalıyım? Sizler için derlediğim bu yazımda Kadınlar Günü’ne özel tasarım hediyelere yer verdim. Kişiye özel kupa bardaklar, birbirinden güzel tasarım takı ve mumlar, günümüzün modası özel tasarımlarla hazırlanmış teraryumlar ve kadınlar gününün olmazsa olmazlarından orkideler ile sizlere hediye konusunda ilham kaynağı olmaya çalışacağım. Öyleyse şimdi Kadınlar Günü’ne özel tasarım hediyelere bir göz atalım.

Birbirinden Güzel Dekoratif Mumlar

Eğer kendi ellerimle yapabileceğim bir hediye olsun diyorsanız bu mumlar tam da size göre. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz özgün ve tasarım mumlar ile sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Ev dekorasyonunuza da çok yakışacak bu mumlar Kadınlar Günü’nde zarif bir hediye olacak.

Dekoratif mum
Dekoratif mum
Dekoratif Mum
Dekoratif Mum

Son Zamanların Modası Teraryum

Genellikle cam ve plastik malzemelerden üretilen teraryumlar, kara ortamının taklit edildiği akvaryumlardır. Bu sanat eseri akvaryumlar, günümüzde kadınlarımızın oldukça ilgisini çekmektedir. Eğer sizler de Kadınlar Günü’ne özel sıradışı ve tasarım harikası bir hediye almak istiyorsanız teraryumlara bakmanızı tavsiye ederim.

Teraryum
Teraryum

Kadınlar Günü’ne Özel Kupa Bardaklar

Kupa bardaklar her zaman modası geçmeyen bir hediye olmuştur. Dijital dönüşüm ve gelişimle birlikte tasarımlar da ivme kazanmaya başlamıştır. Kupa bardak üzerine bastırdığınız fotoğraflarınız ve yazılar ile bu Kadınlar Günü’nde kadınlarımızı özel hissettirebilirsiniz.

Kadınlar Günü’ne Özel Kupa Bardak

Olmazsa Olmaz Orkideler

Kadınlar Günü denilince belki de ilk akla gelen hediye orkideler oluyordur. Bu Kadınlar Günü’nde kadınlarımıza özel saksılarda hazırlanmış, birçok farklı tür ve renklerde orkideler almak oldukça zarif bir hediye olacaktır.

Orkide
Orkide

Tasarım Takılar

Kadınların hayır diyemeyeceği bir hediye varsa o da takılardır. Hem şık hem de kalıcı bir hediye almak istiyorsanız bu Kadınlar Günü’nde sevdiklerinize bir takı hediye edebilirsiniz. Eğer kendi ellerinizle yaptığınız bir hediye olsun istiyorsanız evde tasarlayabileceğiniz bir takı da yapabilirsiniz.

Tasarım bileklik
Tasarım bileklik

Kadınlarımız, en büyük mutluluklarımızın ardındaki kahramanlardır. Bizi biz yapan değerli kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here