- Reklam -

Kullandığınız akıllı telefonunuzu düşmelerden bir nebze de olsa korumak için ya da daha uzun süreli kullanmak için hepimiz telefon kılıflarına başvuruyoruz. Telefondaki çeşitliliğin ve pahalılığın artmasıyla birlikte telefon aksesuarları da çeşitlenmeye ve pahalılaşmaya başladı. Piyasada renk renk, desen desen birçok seçenekleri bulunan telefon kılıflarına daha ekonomik yollardan ulaşmak da mümkün. Üstelik kimselerde olmayan özgün bir tasarımla. Eskiyen kılıflarınız varsa ya da ucuzcudan çokta severek almadığınız bir kılıfınız varsa şimdi onları değiştirme ve dönüştürme zamanı. Öyleyse kendin yap fikirlerinde bugün karakterinizi ve zevkinizi yansıtan eğlenceli telefon kılıfı yapımına başlayalım:

Oje İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları
Oje İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları

Renkli Bantlarla Eğlenceli Telefon Kılıfı

Şeffaf bir telefon kabınız var ve biraz renk katmak istiyorsunuz. Birçok yolu mümkün. Bunlardan biri ise renkli bantlarla eğlenceli ve özgün bir tasarım oluşturmak. Tek yapmanız gereken ise kırtasiyeden birkaç adet renkli bant almanız ve sonra da onları istediğiniz ebatlarda keserek telefonunuza yapıştırmanız olacak. Kimsede olmayan sadece size özel bir eğlenceli telefon kılıfınız var artık 🙂

Bantlar İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları
Bantlar İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları

Simli Ojeler Telefonunuza Renk Katsın

Eskimiş ve yıpranmış bir telefon kılıfınız var ve yeni bir aksesuar almak size masraflı geliyorsa renkli ve simli ojelerle yepyeni bir telefon kabı yapmak mümkün. Zevkinize göre iki renk seçin ve hafif geçişlerle telefon kılıfınızı boyayın ya da farklı renklerden küçük damlacıklarla renk cümbüşü yaratabilirsiniz.

Simli Ojeler İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları
Simli Ojeler İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları

Kumaşlarla Fark Yaratın

Rengini, desenini beğendiğiniz bir kumaşınız varsa telefon kılıfınızı tasarlarken bu kumaştan faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olanlar ise; kumaş, makas ve yapıştırıcı. Kumaşı telefon kılıfını kaplayacak şekilde kestikten sonra yapıştırma işlemine geçebilirsiniz. Yepyeni ve yalnızca size özel telefon kılıfınızı kullanabilirsiniz.

Kumaş - Dantel İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları
Kumaş – Dantel İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları

Neden Sevdiğiniz Bir Fotoğrafınız Olmasın?

Eşinizle, çocuklarınızla, sevdiklerinizle olan fotoğraflarınıza telefon kılıflarınızda yer verebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler ise fotoğraf, makas ve yapıştırıcı. Artık mutlu anlarınızın bir çerçevesi daha var:)

Fotoğraflar İle Telefon Kılıfı Süsleme - Temsili | Telefon Aksesuarları
Fotoğraflar İle Telefon Kılıfı Süsleme – Temsili | Telefon Aksesuarları

Keçeli Kalemlerle de Değişim Mümkün

Telefon kılıfı süslemede keçeli kalemlerden de faydalanabilirsiniz. Rengarenk keçeli kalemlerle oluşturduğunuz muntazam çizgiler sizce de sıkıldığınız kabınızı eğlenceli telefon kılıfına dönüştürmez mi? Bence denemekte fayda var.

Keçeli Kalemler İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları
Keçeli Kalemler İle Telefon Kılıfı Süsleme | Telefon Aksesuarları

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here