- Reklam -

Her hafta sizler ile kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu hafta kendin yap köşemizde PVC boru ile ev düzenleme fikirlerini paylaşacağız. Her ne kadar kulağa çok hoş gelmese, yaptıktan sonra en sevdiğiniz parçalardan biri olacaklar. PVC boru evlerde görüntü kirliliği yaratan saklayıp gizlemek istenilen malzemelerdir. Artık öyle olmayacak. Ev düzenlemede hayatınızı kurtaracak fikirler ve renkli boyalar ile PVC borulardan vazgeçemeyeceksiniz.

Laptop Sehpası

Laptoplar hafif ve taşınabilirlerdir ama eğer düzgün bir sehpanız yok ise boynunuzda ağrıya sebep olabilirler. Küçük pvc boruları kullanarak kendinize bir sehpa yapabilirsiniz. Bu kendin yap projesi sadece boyun ağrılarınızı azaltmakla kalmayacak aynı zamanda bilgisayarınızın aşırı ısınmasına da önlem olacaktır.

PVC borulardan laptop tutacağı.

Banyo Düzenleyici

Saç kurutma makinesi, saç maşası gibi günlük kullanılan elektronik aletlerinizi çekmecelere sıkıştırmak için uğraşmanıza gerek yok. Y şeklinde pvc bir boruyu saç kurutma makinenizi onla sabitleyebilir ve diğer açık tarafa da saç düzleştirici gibi sıcak olan aletlerinizi koyabilirsiniz. Bu borunun dış rengini de istediğiniz gibi yapabilir kişisel zevklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Pvc borudan banyo elektronik eşya düzenleyicisi

Depo Düzenleyici

Birçok kişi depoları genelde mevsimsel eşyalarını depolamak amacıyla kullanıyor. Eğer düzenlemez iseniz burası karmaşık bir hale gelir. Pvc boru ile ev düzenleme fikirlerinden olan pvc boru ile yapacağınız stand sayesinde dağınıklık en aza inecektir. İki eşit uzunluktaki boruyu bir alt tarafa bir de üst tarafa koyun. Böylece aletlerinizi bu boruların içinden geçirerek sıralayabilirsiniz.

Depo eşya düzenleyici

Çekmece Düzenleyici

Üst giysileriniz, çekmecenizde çoraplar ve iç çamaşırlarınız dağınık bir haldedir genelde. Artık dağınık olmayacak. Pvc boruları istediğiniz bir renkte boyayın ve bunları birbirine sabitledikten sonra iç çamaşırlarınızı ve çoraplarınızı bunların içerisine koyarak çekmecenizi düzenleyebilirsiniz.

Pvc borulardan çekmece içi düzenleyici

Havlu Askılığı

Eğer yazın havuz kenarında güneşlenmeyi seviyorsanız o zaman pvc boru ile ev düzenleme fikirlerinden olan havlu askılığı çok hoşunuza gidecektir. Bu aynı zamanda yazın çamaşırlarınızı sıcak havalarda dışarıda kurutmanıza olanak sağlayarak işinizi kolaylaştıracaktır.

Pvc borulardan havlu-çamaşır askılığı

Uzun Perde Asma Boruları

Perdeleri asmak olduğundan daha zor bir iş haline gelebiliyor. Normal kornişler yerine bu pvc boruları kullanabilirsiniz. Onlar istediğiniz uzunlukta olacak ve perdelerinizi istediğiniz yere asabilirsiniz. İstediğiniz renge boyayarak kullanabilirsiniz.

Uzun perde tutacağı
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here