- Reklam -

Kiracı olduğumuz evlerde istediğimiz gibi değişiklik yapmak her zaman mümkün olmayabilir. Gerek ev sahibinin bu konudaki titizliği, gerek sizin o evde kalıcı olmayacağınızı düşünmeniz büyük değişiklikler yapmanızı engelleyen faktörler arasındadır. Kırıp dökmeden, uygun bütçeli, portatif ürünler ve fikirler ile banyolarımızı yenilemek mümkün. Ufak ve pratik dokunuşlar ile yepyeni bir banyo elde edebilirsiniz. Sizlere vereceğimiz banyo dekorasyon önerileri ile hemen banyonuzu yenilemeye başlayabilirsiniz.

Duş Perdesi

Öncelikle banyo dekorasyon önerilerinden duş perdesi duşa kabini olan banyolar için de geçerli. Duşa kabin görüntüsünü sevmiyorsanız banyonuza duş perdesine takabilirsiniz. Çünkü o kadar şahane duş perdeleri var ki, her zevke ve her bütçeye uygun adeta bir sanat eseri. Banyonun en büyük alanını kapsadığından, doğru duş perdesi seçimi ile bir anda atmosferin yenilendiğini hissedeceksiniz. Karanlık banyolar için koyu renk duş perdesinden uzak durmalısınız. Açık renk duş perdeleri ile daha ferah ve aydınlık banyoya sahip olabilirsiniz.

Desenli duş perdesi ile banyonuza hareket katın.
Duş perdesi ile banyonuzu yenileyin.

Banyo Dolap Kulpları

Banyo dolaplarını değiştiremiyorsak, kulplarını değiştiririz. Yenileyeceğiniz banyo dolaplarınızın kulpları ile dolaplarınız bambaşka bir görünüme kavuşacak. Oluşturacağınız banyo dekorasyon tarzına uygun olacak kulplara ulaşmak artık çok kolay. Deniz kabuğu, çiçek, taş, ahşap, metal, demir vb. birçok şekilde kulpları yapı marketlerden bulabilirsiniz

Denkli kulplar ile banyo dolabınızı değiştirin.
Deniz kabuğu banyo kulpları

Zemin

Banyo zemini eski, kötü ve çirkin geliyorsa, kırıp yeniden yapmak mümkün değilse üzülmeyin. Banyo zemini saklamak için büyükçe bir paspas kullanabilirsiniz. Ortada kalan banyo zeminini kapatacak şekilde bir seçim yapmalısınız. Banyolarda tek parça paspas kullanabilirsiniz. Sadece paspas değişiminden tatmin olmayanlar için banyo dekorasyon önerilerinden olan Derz Kalemi imdadınıza yetişecek ve  fayanslarınızın arasını hızlıca boyayarak yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kötü banyo zeminlerini paspas ile kapabilirsiniz.

 

Kirli derz aralarını derz kalemi ile boyayabilirsiniz.

Portatif Banyo Dolapları

Banyo dolapları yeterli gelmiyor, ekstra dolap ihtiyacı duyuyorsanız portatif banyo rafları, bankları, kapalı dolaplar ile harika sonuçlar alabilirsiniz. Banyolarınızda eksik kaldığını düşündüğünüz bir köşeye açık raflardan oluşan ahşap bir dolap ekleyebilirsiniz. Eğer açık raflardan hoşlanmıyorsanız, hasır kutular ile bu rafları çekmecelere dönüştürmeniz mümkün. Dolap koyacak alan mevcut değil ise raflar ile dolap ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Boş olan bir duvara simetrik ya da asimetrik şekilde raflar asabilir, dolap içi rafı şeklinde kullanabilirsiniz.

Portatif banyo dolabı ile dolap ihtiyacınızı karşılayın.
Banyo rafları ile dolap ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here