- Reklam -

Kışa hazırlandığımız bu günlerde, yazın yaptığımız ya da aldığımız o muhteşem yiyecekleri depolamak için alan gerekir. Bazen o kadar çok şey birikir ki , mutfak kiler dolabı bile depolama da yetersiz kalabilir , hem mutfağa ait gereçler hem de kuru gıdaların depolanması her zaman sorun olmuştur . Her mutfağın kavanozlar içinde saklanmış mutfağın temel gıda maddeleri vardır , sadece bunlar için bile özel bir raf veya dolaplara ihtiyaç duyulur .

Mutfak Kiler Dolapları İle Düzenli Dekorasyonlar

Konserveler , kuru gıdalar , baharatlar , içecekler ve benzeri bir çok şey kapaklı dolaplar içinde kullanılacağı zamana kadar bekler . Bazen dolap içlerinde iyi düzenleme olmadığın da aradığınız şeyi asla bulamazsınız , ve her zaman aranan kavanoz hep en arkada olur , işte bu tarz bir karmaşaya son verecek mutfak kiler dolapları tam istediğiniz gibi bir düzen sağlamanıza yardımcı olacaktır .

kullanisli mutfak kiler dolaplari

Mutfak Dekorasyonunda Kiler

Mutfak kiler dolapları birbirinden güzel ve kullanışlı dizaynları ile her mutfağa uyarlanabilir her dekorasyona da çok yakışacaktır . Modern tarz mutfaklar da artık dolaplarda zaten bu tarz kullanışlı depolama alanları bulunuyor , derin ray sistemli çekmeceler , dolap içi düzenleyici raflar ve buna benzer yenilikler son yıllarda tasarlanan mutfak dolaplarının bir çoğunda bulunuyor .

mutfak kiler dolap modeli
Büyük ve geniş mutfaklarda ek bir dolaba her zaman yer vardır , ancak küçük mutfaklarda özellikle de yetersiz dolaplara sahipseniz mutfak kiler dolabı için mutlaka bir yer ayırmalısınız , aksi takdirde bu mutfakta karmaşa hiç eksik olmayacaktır .

 

mutfak kiler dolaplari

Sade ve her zaman düzenli olmasını istediğiniz mutfağınız için depolama amaçlı bir çok farklı dolap ve raf modelleri bulunuyor , raflarda bazen bu tarz şeyleri depolamak estetik de olabiliyor , rengarenk baharat kavanozları , şeker kavanozları güzel görünebilir .

ahsap mutfak kiler dolabi

Son olarak, mutfak kileri tasarımı, hem aradığımız şeye kolay ulaşabilmemizi sağlamalı hem de fazla sayıda bölmeye sahip olmalı ki, birbirinden ayrı tutulması gereken malzemeler şık ve görülebilir bir şekilde yerleştirilebilsin. Çoğu kiler tasarımı bu konuda bize yardımcı olmaktan çok engel teşkil etmekte, ya aradığımız şeyi kolayca bulmamızı zorlaştırır ya da dar ve kullanışsız yapıları nedeni ile ürünleri istediğimiz özgürlükte yerleştirmemize engel olmaktadır. İyi düşünülmüş ve dikkatli planlanmış bir mutfak kileri gıda depolamada hayatınıza çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Kilerde kullanabileceğiniz ayarlanabilir raflar, çekmeceler ve sepetler ile kendinize büyük alanlar yaratabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here