- Reklam -

Sosyal Medya ya da internetten birçok yerde karşımıza çıkan klasik dekorasyon hermazam ilgi çekici olmuştur. Bunun nedeni konsollar, ve masa dekorları ve asma sandalyeler gibi klasik eşyaların modern mekanlara çekicilik ve karakter kazandırmasıdır. Aslında, farklı dönemlerden dekoratif stillerin bir karışımını birleştirmek, profesyonel tasarımcılar için ticaretin hilelerinden biridir.

Fakat, bu klasik tarzıyla bir alanı bir araya getirmek için bir yığın para harcaması gerektiği anlamına gelmez. Eskiciden ve antikacılarda ya da yerel bir bit pazarından birkaç eski eşya (dekor amaçlı) buluntu ile dekorasyon yapmak, bütçenizden ödünç vermeden rahatlık ile  dekorasyonu sağlayabilirsiniz. Fikir edinmenize yardımcı olmak için, en çok bilinen klasik dekorasyon fikirleri.

Klasik Ofis Tasarımı

 

Klasik ve antika mobilyalar küçük alanlar için idealdir, çünkü ufak bir mekanda sıcak bir hava katmasını sağlar , Resimde de göründüğü gibi eski bir  kitaplık ile mekanın bütünü ile tarzı değişmiş durumda Bunun gibi sizde birkaç dekor ürünleri ve ya eski mobilya ile  tasarımınızı değiştirebilirsiniz.

Siyah ve Beyaz Tonların Kullanımı- Klasik Mutfak Tasarımı

1970’lerde sıkışıp kalmış bir mutfak dekorasyonu;Sonuç, kalıcı bir tarzla dolu parlak, beyaz bir alan. Klasik tarza ve eski güzeliğini hala devam ettiren kesin ahşap desenleri ile mutfak dekorasyonu ilk gün ki gibi çekiciliğini korumaktadır. Bunun önemli sebeplerinden bir tanesi siyh ve beyaz ton renklerinin bol kullanılmasıdır.

Klasik Koltuk Tasarımı

Eskilerden kalma gibi görünümü buluna ve sizleri  eskiye götürme hedefleyen bir koltuk ve ya kanepe bile ortamdaki atmosferi değiştirmektedir. Oturma odası dekorasyonu gün geçtikçe modernlikten  klasik tarza dönmeye başlamaktadır. Bir alternatifi olan modern ile klasiği harmanlayan tasarımlarda mevcuttur. Bu yüzden evlerinizde ve oturma odası dekorasyonun da klasiklik her zaman sizi  bir adım öteye götürür… Sadece koltuk gibi oturma gruplarında değişikler ile kalmayıp televizyon konsolu ve orta sehpada da değişiklikler uygular iseniz daha sağlıklı sonuçlar almanız muhtemeldir.

Evinizi çok fazla mobilya gibi değişikler yapamadan değiştirmek isterseniz. Ufak dekor eşyaları ile bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bunlar gramafon ve arcade oyun konsolları gibi dekoratif eşyalar ile de sağlayabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here