- Reklam -

Ailenizle birlikte keyifli bir akşam yemeği yediğiniz ve misafirlerinizi ağırladığınız yemek masanız ve onu tamamlayan konsol, büfe gibi mobilyalardan oluşan yemek odası gruplarında klasikten moderne, pop arttan country’ye kadar her tarza ve zevke uygun yüzlerce farklı seçenek var. Salonda klasik bir dekorasyon tarzı hakim olanlar için, internette gördüğümüz ve en çok beğendiğimiz 7 klasik yemek odası takımını bu yazımızda listeledik…

klasik-yemek-odasi-takimlari

Modası hiç geçmeyen bu yemek odası takımı, klasik bir dekorasyona sahip salonlar için idealdir. Mekanı daha zengin ve gösterişli gösteren bu tarz mobilyaları daha çok büyük salonlarda öneriyoruz. Küçük bir salonunuz varsa yemek odası ve koltuk takımı seçiminde açık tonlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

klasik-yemek-odasi-takimlari-2

Klasik yemek odası takımı denildiğinde aklınıza yalnızca kahverengi ve koyu renkler gelmesin; beyaz rengi ile hem sade hem de oldukça gösterişli bir tasarıma sahip olan bu klasik takımı, toprak tonlarındaki mobilyalar ile rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

klasik-yemek-odasi-takimlari-3

Evin her alanında gösterişli seçimler yapmaktan çekinmeyenler için ideal bir takım. Altın rengi tasarımı ile klasik yemek odası takımları arasında yer alan bu takımı, kahverengi koltuk takımlarınız ile tamamlayabilirsiniz.

klasik-yemek-odasi-takimlari-4

Salon dekorasyonunda tercihinizi açık renkli mobilyalardan yana kullanacaksanız, kırık beyaz tonlarındaki bu şık ve klasik yemek odası takımını tercih edebilirsiniz. Büfesi, konsolu ve televizyon sehpası ile tam bir takım olan bu yemek odasında, şık bir avize ve klasik tarzda aksesuarlar tercih etmeyi ihmal etmeyin.

klasik-yemek-odasi-takimlari-5

Modası hiç geçmeyen bir takım daha. Kahverengi tonlarında tasarlanan yemek masası ve büfesini, daha açık tonlardaki sandalye minderleri tamamlıyor. El işçiliği ile oldukça kaliteli görünen bu klasik yemek odası takımı, hem lüks hem de şık bir tarzı yansıtıyor.

klasik-yemek-odasi-takimlari-6

Geniş bir salona sahip olanlar için büyük ve gösterişli yemek masaları ideal bir seçim. Yemek masasının ayakları ise bu takımın en dikkat çeken detayı oluyor. Şık ve lüks bir yemek odası takımı arıyorsanız, bu modeli tercih edebilirsiniz.

klasik-yemek-odasi-takimlari-7

Gold ve krem tonlarının birlikteliğini yansıtan bu klasik yemek odası takımı, işçiliğin ve kalitenin ön plana çıktığı bir takım. Klasik yemek odası takımları arasında yer alan bu takımı; krem ve kahve tonlarındaki mobilyalarınız ile tamamlayabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here