- Reklam -

Haziran ayına girmemizle bahar aylarını geride bırakıp yaz mevsimine girmiş bulunuyoruz. Isınan havalar, güneşin ışıltısı ve temiz bir gökyüzü sayesinde artık evlere girilmek istenmiyor. Bu güzel, temiz havada eve kapanmak insanın içini karartıyor. Bu yüzden evinizde küçükte olsa bir bahçeye sahipseniz çok şanslısınız. Günlük evde yapılan aktiviteleri bahçenizde gerçekleştirerek hem evinizden ayrılmamış oluyor hem de eve kapanmamış oluyorsunuz. Yazın, evdeki bütün vakit bahçelerde geçirildiği için bahçe mobilyaları oldukça önemlidir. Konforlu ve rahat olmasının yanında dekoratif olması da bir o kadar önemlidir. Bahçe mobilyaları alanında Koçtaş ürün çeşitliliği, farklı  ve güncel tasarımları ile bu alanda öncü olan markalardan olmakla beraber uygun fiyat ve kaliteyi birleştirerek bizlere sunuyor. Yazın ilk gününe girmemizle birlikte sizler için araştırdığımız, başlıca Koçtaş bahçe mobilyaları 2018 modellerini paylaşıyoruz.

BLOOMA Melaka Beyaz Köşe Takımı

Bahçe mobilyalarında farklı bir tasarım yaratan Booma Melaka Beyaz Köşe Takımı bahçenizde rahatlığı ve konforu sağlayacaktır. Ayrılabilir yapısı ile ister köşe takımı olarak ister ayırıp tekli koltuk şeklinde kullanabilirsiniz. Küçük orta sehpası da takımın tamamlayıcı noktası olmuş. Kampanyalı ürün olmakla beraber şuan için kargo ücreti alınmadan kapınıza kadar teslim ediliyor. Koçtaş bahçe mobilyaları Booma Melaka Beyaz Köşe Takımı fiyatı ise kdv dahil 2.999 TL.

Booma Melaka Beyaz Köşe Takımı

BLOOMA Bahama Bahçe Mobilyası Seti

Bahçede masalı tasarımlar sevenler için ideal bir tasarım. Masa içeriğinde yer alan şemsiye bölümü ile güneşli günlerde kullanımı kolaylaştırırken şemsiyesi bahçenizde ayrıca bir alan kaplamayacaktır.  6 adet sandalye, cam dikdörtgen masa ve şemsiyeden oluşmaktadır. Koçtaş bahçe mobilyaları BLOOMA Bahama Bahçe Mobilyası Seti fiyatı kdv dahil 1.199 TL.

BLOOMA Bahama Bahçe Mobilyası Seti

BLOOMA Gizborn Balkon Bahçe Oturma Grubu

Blooma Gizborn balkon bahçe oturma grubunun modern tarzı ve rahatlığıyla sevdiklerinizle güzel anlar yaşamanızı sağlayacak. Ahşap mobilyayı beyazla buluşturan tasarımı oldukça dekoratif bir hava katıyor. 2 adet tekli koltuk, 1 ikili koltuk ve 1 adet orta sehpahadan oluşmaktadır. Kampanyalı ürün olmakla beraber şuan için kargo ücreti alınmadan kapınıza kadar teslim ediliyor. Koçtaş bahçe mobilyaları Blooma Gizborn Balkon Bahçe Oturma Grubunun fiyatı ise kdv dahil 2.699 TL.

Blooma Gizborn balkon bahçe oturma grubu

Shangai Rattan Yemek Takımı Taş Renk

Shangai Rattan Yemek Takımı Taş Renk ile bahçe keyfinizi aile ve sevdiklerinizle muhabbetlerinizde daha rahat geçirmenizi sağlar. Masalı ve koltuklu tasarımı ile yemek masalarını rahatlıkla buluşturuyor. 4 adet koltuk ve bir dikdörtgen cam masadan oluşmaktadır. Bahçeniz için son derece dekoratif bir masa takımıdır. Kampanyalı ürün olmakla beraber sınırlı stokta ve şuan için kargo ücreti alınmadan kapınıza kadar teslim ediliyor. Koçtaş bahçe mobilyaları Shangai Rattan Yemek Takımı fiyatı 2.999 TL.

Shangai Rattan Yemek Takımı

https://www.koctas.com.tr/bahce-mobilyalari/?gclid=CjwKCAjwur7YBRA_EiwASXqIHDOF8J5C3lYko0fIvSKRofQljqckIcqIVOfRGcef-oVBGDc7TNRkpBoC9MwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CN_j2OfksdsCFZqVdwodP1gFNA&p=1

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here