- Reklam -

Yazın yaklaşması ile  birlikte yazlıklara ve bağ evlerine dönüşler başlamış bulunmakta. Malum sıcak ve tatlı bir yaz mevsimi geçirmenin en ideal yolu bahçenizde geçireceğiniz güzel vakitlerdir. Bu vakitleri geçirmeden önce bakım ve değişim yapmak güzel bir tercih sayılabilir. Bakımlı ve güzel mobilyalar ile döşenilmiş bir bahçenizin yaza hazır olması gerekir. Bahçenizin bakımı ile ilgili makalelerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Bahçe mobilyaları ve bahçe dekorasyonu için değişiklik yapmakta karar verdiyseniz. Güncel mobilya modellerini ve fiyatlarını takip etmenizde sizin için fayda sağlayacaktır. Bunun için bahçe mobilyalarınız için en ideal markalardan biri olan koçtaş bahçe mobilyaları modelleri ve fiyatları size bu makalemizde bilgilendireceğiz.

Blooma Yaprak Çit Kızıl

Bahçenizi dışarıdan iyi bir görünüm elde ettirmek için sade çitlerin dışında bir çit kullanmanız her zaman dışarıdan dikkat çekici ve etkileyici duracaktır. Bu yüzden çiçekli bahçe çiti kullanmanız dekorasyona oldukça büyük bir puan ekleyecektir.
Bu modelin özeliklerine gelir isek plastik malzemelerden imal edilip. 100×200 yükseklik ve genişlik 0,5 cm ise derinliği bulunmaktadır. Sadece bahçe için değil aynı zaman da ise  teras içinde uygundur.

Fiyat:279,90 TL

Blooma Shanghai Fiber Bahçe Şemsiyesi

Bahçelerde olmazsa olmazlarından olan ve güneş ışığından sizleri koruyacak olan şemsiyeler kendisi kadar seçimleri de oldukça önemlidir. Resimde gördüğünüz koçtaş şemsiye oldukça kaliteli olamakla birlikte fiyat ve performans olarak da gayet makuldür.

250×250 hacim fiber iskelet ve kumaş malzemlerden üretilmiş olup gayet dayanıklıdır. Renk seçenekleri ise mavi, yeşil ve mor olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Fiyat:499,90

Denia Katlanabilir Sandalyeli Bahçe Seti

Bahçenizi bahçe yapan mobilyalardan sayılan bahçe yemek masası seti ile bahçenizin tadını çıkarak yemeklerinizi kahvaltınızı çekici hale getirin. Ahşap malzemelerden imal edilmiş olan koçtaş bahçe masa sandalye seti oldukça modern durmaktadır. Bu bahçe masasının özelikleri ve fiyatı ise şu şekilde;

  • Modeli : Yemek
  • Malzeme : Akasya Ağacı
  • Kullanılabilir Kişi Sayısı : 6 kişilik
  • Kullanılabilir Fonksiyon : Açılabilir
  • Set İçeriği : 2 adet arkası ayarlanabilir katlanır sandalye, 4 adet katlanabilir sandalye ve 1 adet açılabilir masadan oluşmaktadır
  • Renk : Ahşap

Fiyat: 2,119,00 TL

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here