- Reklam -

Mobilyalar genellikle çok ağır, büyük ve haliyle taşınması oldukça zor eşyalardır.  Ancak katlanabilir kompakt mobilyalar, minyatür tasarımları ile ev sahibinin bu parçaları bir yerden başka bir yere taşımasına olanak tanıyacaktır. Kolayca taşınabilir ve yanınızda taşıyabileceğiniz taburelerden, rahatça katlanabilen kompakt masalara kadar bu portatif tasarımlar, mobilyalarınızı hareket ettirirken size çeşitli seçenekler sunacaktır.

Sıkıştırılmış Katlanabilir Sandalye

Koltuğunuzu bir arkadaşınızın evine ya da seyahate çıkarken yanınıza alarak götürmek genellikle gerçekçi olmayan bir istektir, ancak katlanabilir kompakt mobilyalar bu rüyayı gerçeğe dönüştürüyor. Katlanır sandalyeler, en kullanışlı mobilyalardan bazılarıdır. Üç parçadan oluşan ve katlandığında mükemmel şekilde düz duran sandalyeler ile çok fazla alana gerek kalmadan birden fazla koltuğa sahip olarak kalabalık aile toplantılarını keyifli hale getirebilirsiniz.

Katlanabilir Kompakt Mobilya - Sandalye
Katlanabilir Kompakt Mobilya – Sandalye

Katlanabilir Kompakt Ofis Mobilyaları

Açık plan ofisler ve diğer ortak alanlar için harika bir tasarım ve çözüm sunan katlanabilir kompakt mobilyalar, insanların birbiriyle etkileşime girmeden yan yana çalışmasına ve genel üretkenliği artırmasına olanak tanıyacaktır. Ayrıca kalabalık bir ofis ortamı içerisinde kişisel alanları korumaya da teşvik edecektir.  Taşınabilir doğası nedeniyle, ofis kabinleri hemen hemen her desene yerleştirilebilir ve bu nedenle herhangi bir çalışma alanı veya oda düzeni için uygundur.

Katlanabilir Kompakt Mobilya - Ofis Mobilyası
Katlanabilir Kompakt Mobilya – Ofis Mobilyası

Görünüşüyle Bir Tablo Ama Aslında Kompakt Duvar Masası

Bu mobilya tasarımını gördüğünüzde şaşırmamak elde değil. Katlanır duvar masası. Adeta küçük alanlar için düşünülmüş tasarım harikası portatif mobilya. Katladığınızda duvarda asılı olan bir çerçeve gibi görünen ama aslında dikkatli baktığınızda resim çerçevesi olmadığını anlayacağınız katlanabilir kompakt mobilyalar arasında dikkat çekici bir ürün olan duvar masası!

Katlanabilir Kompakt Mobilya - Tablo Görünümlü Duvar Masası
Katlanabilir Kompakt Mobilya – Tablo Görünümlü Duvar Masası

Çekirdek Aileniz İçin 4 Kişilik Şirin Yemek Masası

Masanın altında gizlenerek kendine yer bulmuş sandalyeler çıktığında şirin bir yemek masasına dönüşüyor.

Katlanabilir Kompakt Mobilya - 4 Kişilik Yemek Masası
Katlanabilir Kompakt Mobilya – 4 Kişilik Yemek Masası

Yatak Odalarında Görünmeyen Depolama Alanları

Küçük ve dar alanlar için depolama alanı bulmak oldukça zor bir durumdur. Büyükçe bir yatak ve dolaptan geriye yatak odanızda ekstra bir alan yaratmak çokta mümkün görünmüyor olabilir. Siz de bu durumdan şikayetçiyseniz ve kıyafetleriniz, ayakkabılarınız için görünmeyen bir depolama alanı oluşturmak istiyorsanız katlanabilir kompakt mobilyalardan böyle bir yatağı seçerek yatak odasında ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizi ve yatak çarşaflarınızı, yastık ve battaniyelerinizi rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Katlanabilir Kompakt Mobilya - Çekmeceli Yatak
Katlanabilir Kompakt Mobilya – Çekmeceli Yatak
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here