- Reklam -

Güzel ve iyi organize edilmiş bir giriş, bir eve daha fazla davetkar hissettirir. Ancak işi bitirmek için atılması gereken adımların bilinmesi mümkün görünmeyebilir. Mevcut koridor dekorasyonu için bir sürü stil ve işlev yüklemenize yardımcı olmak için, boyutu ne olursa olsun, ilhamınız için favori giriş fikirlerimizi topladık.

Bu yazıda sizlere koridorunuzun boyutu farketmeksizin ideal ve  kullanışlı bulunan koridor dekorasyon önerilerini bir araya getirdik. Sizde  koridorlarınızı düzenlemek istiyor ve nasıl yapacağınızı veya nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız. İlk  adım bir  kalem kağıt alarak  kontrol listesi ve yapılacaklar listesi çıkarmak olacaktır. İşe ilk başta gözünüze  çarpan ilk asimetrik bölgeyi ya da  renk uyumsuzluğu yaratan unsurları (duvar rengi, dekorlar, çarpık mobilya düzeni) gibi madde ve etkenleri bulup liste oluşturun. Daha sonra ise oluşturduğunuz listeye göre  hangi tarz olacağına ve nasıl görünmesi istediğini kafanızda kararlaştırın. Eğer hiç bir fikriniz yok ise size  birkaç ilham verecek önerilerimiz…

 

Siyah Beyaz Desenler İle Soft Koridor Düzeni

Siyah-Beyaz-Küçük-Entryway-Ayrıca-Ladin

Fantastik desenler, çekmeceli şifonyer ve ya parlak lake konsol masası ile donatılmış olan koridor dekorasyonu karşımıza çıkmakta. Yukarıda beyaz bir ahşap çerçeveli ayna ile de  hem kullanışlılık için hem de dekorasyon için biçilmiş kaftan. Duvarları dekore etmek için ise, modern Fas esintili kafes deseninde siyah beyaz bir duvar kağıdı kullanılması göze gayet hoş duruyor.

Nostajik Görünümlü Koridor Tasarımı

girişte geometrik grafik zemini

Karo fayanslar, suya dayanıklı zemindir ve özellikle yoğun yağışlı havalarda ıslak ve nemli alanlar ve koridorlar için idealdir. Bu nedenle, bir çok iç mimar, bu koridor yolunda göz kamaştırıcı bir desenler ile fayans karo döşemeyi tercih ederler. Dilerseniz karo yerine farklı desenlerde kullanabilirsiniz. Fakat vintage bir tarz oluşturmak için en çok tercih edilen desenlerden biri olan karo modelleridir. Koridorunuza ekleyeceğiniz ve herhangi bir  mobilya ve bahçe mağazalarından da temin edebileceğiniz bir tahta bank eklemek koridor için büyük bir atmosfer değişikliği olacaktır.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here