- Reklam -

Müşteri popilasyonunda en yoğun olarak kadınların bulunduğu kozmetik sektöründe en çok değer gören sektörlerden biri haline gelmiştir. Kozmetiğe olan araştırmaların, harcamaların ve taleplerin gün geçtikçe artmaktadır. Bundan dolayı kozmetik malzemelerin çeşitliliği de doğru orantılı olacak şekilde artacaktır. Tabi bu artışın getirdiği bazı çarpık sorunlarda meydana gelmektedir. Mesela bu kozmetik malzemelerin depolanması yada dizilimi oldukça  sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Genelikle raf veya şifoniyer gibi yerlerin üzerlerine dizilimi yapılan bu malzemelerin dizilimi hakkında pek bir bilgiye sahip değil iseniz; Bu yazımız da sizlere dizilimi ve dekoratif tavsiyeler vermiş olacağız. Böylelikle makalelerimizden örnek alarak sizde kendi sorununuzu rahatlık ile çözebilirsiniz.

Boyalı Eski Kavanozlar

Altın kaplamalı mason kavanoz

 

Eski kullanılmış boş kavanozların birçok pratik işlevi vardır. Eskilerden beri kullanım alanı konserve  yada saklama görevi için kullanılabilir. Fakat sizlere bu kullanım alanı dışında olan bir tavsiye sayesinde dekor ve depolama alanınızı açacak önerimiz olacaktır. Burada, yapmanız gereken işlem oldukça basit ve sadedir kavanozları bronz-altın veya dilediğiniz renge boyayarak şık bir dekor malzemesi elde edebilirsiniz.

Modern Raflar

Deodorant ve parfüm tutan gümüş geometrik raf ünitesi

Güzellik ürünlerinizi ve malzemelerinizi her zaman akla gelen sade rafta sergilemek istemeyebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan fütüristik bir tasarıma sahip bir raf alıp montajını doğru yapılması olacaktır. Bu geometrik şekillere sahip küçük raf ünitesi gibi gayet modern raflar oldukça sevilir.,

Bir Manyetik Tahta

Duvarda asılı manyetik tahta
Diğerlerine göre gayet fütüristik duran bu fikir kullanışlılık ve dekorasyon açısından oldukça gösterişlidir. Bu manyetik tahta, ürünlerinizi rahat erişim için düz bir düzlemde tutup sizlere görüş ve kolay erişilebilirlik sunmaktadır. Eğer bu tarz bir düzeni beğenmiş iseniz bunun yanında eklemeniz gereken dekorlarda olabilir. Bunlar görselde ki gibi arka plan deseni ve dekorları ile işi iyice sanatsallığa vurabilirsiniz. Manyetik nesneler kolayca yapışır fakat manyetik olmayan nesneler için hiç telaşa kapılmayın bunlar için tek yapmanız gereken sadece küçük mıknatıslar takarak kolaylıkla tahtaya yapıştırabilirsiniz. Ayrıca, manyetik boya ve biraz yaratıcılık sayesinde bu panoyu kendinizde tasarlama lüksüne sahipsinizdir.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here