- Reklam -

Sıcak yaz günlerinde balkon keyfi yapanlardan mısınız? Tatile gitmek için fazla vaktiniz yoksa, tatili balkona getirebilirsiniz. Yaz mevsiminde içeriye kapanmak yerine, balkonda oturarak kendinizi yazlık bir ortamda hissedin. Balkonunuz küçük mü? Dert etmeyin. Bu yazımızda küçük balkonlar için dekorasyon önerileri var…

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri

Küçük balkonu olanlar için kullanışlı ve modern tasarımlı bir mutfak. Ahşap ve doğal görünen bir balkon masası takımı, kendinizi bahçede hissedeceğiniz dekoratif saksı ve çiçekler ve yerlerde ahşap karolar kullanarak balkonunuzda bahçe ortamı yaratabilirsiniz. Fotoğraftaki gibi balkon duvarında taş görünümlü bir duvar kağıdı tercih ederek kendinizi daha çok bahçede hissedebilirsiniz.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-2

Ahşap balkon zemininiz varsa, balkon dekorasyonunda doğal bir görünüm yaratmak hiç de zor olmayacak. Fotoğraftaki gibi siyah beyaz renkli bir balkon paspası, doğal ahşaptan balkon köşe takımı ve dekoratif minderler kullanarak şık ve modern bir balkon dekorasyonu yaratabilirsiniz.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-3

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-4

Yine küçük balkonlar için şık ve kullanışlı bir öneri. Çok küçük bir balkonunuz da olsa orada oturmak için kendinize alan yaratabilirsiniz. Dekoratif minderler ,katlanabilir bir sandalye, sehpa olarak kullanacağınız eski bir kutu ve çiçekler ile küçük balkonunuza yazı getirin.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-5

Şık bir balkon dekorasyonu yaratmak için çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok. Fotoğraftaki gibi ekonomik eşyalar ile de şık ve kullanışlı bir küçük balkona sahip olabilirsiniz.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-6

Küçük balkonlarda köşeleri değerlendirmek oldukça önemli. Balkonunuz küçükse, köşeli bir balkon masası kullanabilirsiniz. Katlanır sandalyeler ve balkon masasının üzerinde dekoratif bir saksı kullanarak şirin ve kullanışlı bir balkon dekorasyonu yaratın. Dekoratif minderler kullanmayı da unutmayın.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-7

Dar ve uzun bir balkonunuz varsa, birkaç kişinin aynı anda vakit geçirebileceği bir balkon dekorasyonu yaratmak için bar taburesi tarzında sandalyeler kullanabilirsiniz. Balkonun duvarlarında raflar ve raflarda saksılar kullanarak sade dekorasyonu biraz daha hareketlendirebilirsiniz.

kucuk-balkon-dekorasyon-onerileri-8

Balkonunuzun zemininde dekoratif taşlar ve ahşap karolar kullanarak kendinizi tatilde gibi hissedebilirsiniz. Büyük saksılar ve tavana asılan bir bank tercih ederek bu dekoratif detayları tamamlayabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here