- Reklam -

Mutfakta yemek yaparken kendini iyi hissetmek isteyen kadınlar için mutfak dekorasyonu oldukça önemlidir. Mutfakta lüks bir dekorasyon yaratmak isteyenlere fikir olacak, en beğendiğimiz lüks mutfak dekorasyon örneklerini bu yazımızda sizler için derledik…

luks-mutfak-dekorasyonu

Lüks mutfak dekorasyonu deyince hemen hepimizin aklına ilk gelen ahşap mutfak dolapları oluyor. Modası hiç geçmeyen, hem mutfakta hem de salonda klasik ve lüks bir tarz yaratmak için vazgeçilmez olan ahşap, kullanıldığı mekana kaliteli, klasik ve lüks bir görünüm kazandırıyor. Büyük bir mutfağa sahip olan kadınlar için ahşap mutfak dolaplarını öneriyoruz.

luks-mutfak-dekorasyonu-2

Kahvenin daha açık bir tonuna sahip olan bu ahşap mutfak dolapları da klasik ve lüks mutfak dekorasyonu için iyi bir örnek. Büyük bir mutfağınız varsa, bu tarz bir mutfak görünümü yaratabilirsiniz.

luks-mutfak-dekorasyonu-3

Daha açık tonların tercih edildiği bu ahşap mutfak dolapları da klasik bir mutfak dekorasyonu örneği. Mutfakta hem klasik hem de lüks bir tarz yaratmak isterseniz mutfakta birkaç farklı tonda ahşabı kullanabilirsiniz.

luks-mutfak-dekorasyonu-4

Doğal mermer görünümlü tezgahlar son yıllarda oldukça moda. Kahverengi tonlarında modern mutfak dolapları ile oldukça lüks bir görünüm yaratan bu tezgahlar, zeminde şık tasarım mermerler ve şık detaylar ile modern bir tarz sağlıyor.

luks-mutfak-dekorasyonu-4

Lüks mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler için modern mutfak dolaplarında da birçok farklı seçenek bulmak mümkün. Lake mutfak dolapları son yıllarda oldukça moda. Siyah lake mutfak dolapları ve doğal taş tezgahların bir araya gelişi ve son model ankastre mutfak ürünleri ile tamamlanan bu mutfak, oldukça modern ve lüks bir görünüme sahip.

luks-mutfak-dekorasyonu-6

Büyük bir mutfak her kadının hayalidir. Eğer büyük bir mutfağınız varsa, onu en doğru şekilde dekore etmelidir. Büyük ve şık bir oturma grubu, orta tezgah ve şık aksesuarlar ile dekore edeceğiniz mutfağınızda lüks bir görünüm yaratmak istiyorsanız, bu lüks tasarımdan ilham alabilirsiniz.

luks-mutfak-dekorasyonu-7

Mat renkli mutfak dolapları ve minimal detaylar ile dekore edilen bu modern mutfak tasarımı, şık ve lüks mutfak dekorasyonu yaratmak için tercih edebileceğiniz dekorasyon örneklerinden. Lake mutfak dolaplarının yanı sıra, mat mutfak dolap alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here