- Reklam -

Bağzı zamanlar ya da birçoğumuz evimizin yeniden tasarlama hissini yaşar fakat nereden başlanacağı büyük bir soru işaretidir. Belki de bir zamanlar olduğu kadar taze görünmeyen birkaç trend denediniz ya da bir zamanlar sevdiğiniz duvar rengi artık eskimiş ya da modası geçmiş gibi hissetiriyor.

Nedeni ne olursa olsun, bir noktada  , evinizi yeni ve ilham verici güncellemelere ve yeniliklere hazır hissedeceğiniz neredeyse kaçınılmazdır  . Ancak, bazen bütçelerimizin değişimi motivasyonumuz kadar yeterli değildir.

Neyse ki,  çok az zaman harcayacağınız ya da bütçeniz üzerinde büyük bir fark yaratacak, uygulayabileceğiniz birkaç  iç dekorasyon fikirleri var. Evinize tekrar aşık olmaya hazırsanız, yapılacaklar listesine aşağıdaki iç güncellemeleri eklediğinizden emin olun.İşte listemiz…

 

Yeni bir halı getirin

Oturma Odasında Halı

Halılar, içerdikleri mekanlara sıcaklık ve tanım katma konusunda özel bir kabiliyete sahiptir. Dolayısıyla, mekanınızı yeniden tanımlamak istiyorsanız, bunu yapmak için yeni bir alan yaratmak için daha iyi bir yol yoktur.

Tabii ki seçtiğiniz halının renkleri ve desenleri önemlidir, ancak halınızın yerleştirilmesi de bir etki yaratır. Kilim köşegen bir şekilde döşeniyor, bu da ek hareket ve görsel ilgi görmeyi sağlıyor.

Yatağınızı Değiştirin

Renkli Desenli Yatak Odası Tasarımı

Yatağınız aslında yatak odası için merkezidir. Bu nedenle, yatak odası tasarımına biraz daha fazla hayat katmak istiyorsanız, bunu yapmak için daha iyi bir yol yoktur.

Büyük ve rahat battaniyelerin büyük bir görsel niteliğe sahip , rahat ve çekici bir yataktan, neşeli ve renkli renklere ve etkileyici dokulara kadar, önünüzdeki seçenekleriniz sadece hayal gücünüzle sınırlıdır. Yatak odası dekorasyonunda oldukça etkili olan yatak, değiştirmek bütçenizi zorluyor ise yatak örtüsü gibi değişiklerde etkili olacaktır.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here