- Reklam -

Soğuk ya da sıcak içecekler için kullanılan bardak, kupa gibi ürünler konulduğu yüzeyler ile buluştuğunda, o yüzeyde renk açma, leke bırakma gibi sorunlar yaratabiliyor. Bu gibi durumlarda yardımımıza bardak altlığı yetişiyor. Bardak altlıkları bardağın masa ile doğrudan temasını önleyen hem koruyucu hem de dekoratif bir üründür. Çeşitlilik bakımından da oldukça zengindir. Her dekora, her ortama ve her tarza uyacak tasarımlara kolayca ulaşabilir, masa gibi eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Bardak altlıkları ile masa gibi eşyalarınızı koruyun.

 

Farklı Tasarımlar

Ahşap, metal, baskılı, dantel, keçe vb. birçok malzemeden yapılmış farklı tasarımları rahatlıkla bulup alabilirsiniz. Kendinize özgü tasarımlar ile eşsiz bardak altlığına sahip olabilir, sadece bardak altlarında değil sehpada, komidin de, mutfak tezgahında hatta duvarlarda bile, her yerde dekoratif aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Kendinize özgü bardak altlıkları edinin.

Çeşitli Kullanım Alanları

Bardak altlıkları, her ne kadar masa koruyucu olarak üretilse de zamanla bir çok farklı faaliyetlerde kullanılmaya başlandı. Örneğin, firma tanıtımı yapmak amaçlı, bardak altlığı kullanılan yerlerde reklam yapmak için kullanabilir ya da düğün davetiyesini bardak altlığı olarak yaptırarak, kaybolma, yırtılma gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz. Nikah şekeri olarak bardak altlığı kullanabilirsiniz. Genellikle nikahlarda dağıtılan hediyelikler kısa bir süre sonra atılır. Ama bardak altlığı uzun süre kullanabilir olmasından kaynaklı güzel bir hatıra olabilir. Duvarlarınızı bardak altlıkları ile süsleyebilirsiniz. Özellikle gezdiğiniz farklı ülke ya da şehirlerden aldığınız bardak altlıklarını duvarlarınızda sergileyebilirsiniz.

Gittiğiniz şehirlerden bardak altlığı alın.
Nikah şekeri olarak bardak altlığı verebilirsiniz.

Kendiniz Yapın

Tamamen hayal gücü tasarımları olan bardak altlıklarınızı kendinizde yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta, sıcağı ve sıvıyı geçirmeyen tasarımlar yapmanız. Örneğin; kağıt gibi ince malzemeler ısıyı ve sıvıyı masaya iletecektir bu da bardak altlığını kullanım amacı dışına çıkartır. Eski dantellerinizi, kotlarınızı, kemerlerinizi, kavanoz kapaklarınızı, kumaşlarınızı aklınıza gelebilecek evdeki her eşyadan bardak altlıkları yapabilirsiniz.

Evinizdeki malzemeler ile kendi bardak altlığınızı kendiniz yapabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here