- Reklam -

Modern bir salon, modern bir oturma odası, yatak odası ya da modern bir mutfak dekorasyonu için dekoratif aksesuarlar oldukça önemlidir. Duvar dekorasyonunda vazgeçilmez bir detay olan tablolar, modern çizim ve dikkat çekici tasarımları ile duvarlardaki yerini alıyor. Parçalı modelleri, siyah beyaz tasarımları ve daha birçok seçeneği bulunan modern tablo modellerinin 12 farklı ve modern örneğini bu yazımızda listeledik…

modern-tablo-modelleri

Kadın figürlü tablolar, modern salon dekorasyonunda sıkça kullanılan aksesuarlardan. Hem modern hem de trend bir görünüme sahip olan bu tablolar, şık ve modern bir görünüme sahip.

modern-tablo-modelleri-2

Büyük ve renkli bir tablo, modern bir salon ve oturma odası dekorasyonu için iyi bir seçim. Geometrik şekiller ve renk karmasından oluşan bu tablo, her mekana uyum sağlayacak renkli ve dekoratif bir alternatif.

modern-tablo-modelleri-3

Modern salon dekorasyonunda farklı bir hava yaratmak için otantik bir tablodan yardım alabilirsiniz. Duvar dekorasyonunun vazgeçilmez ögesi olan tablolarda bu tarz otantik çizimler tercih ederek salonun havasını değiştirin.

modern-tablo-modelleri-4

Siyah beyaz fotoğraflar, son dönemde duvar dekorasyonunda en çok tercih edilen aksesuarların başında geliyor. Salon ya da oturma odanızda modern bir dekorasyon hakimse, onu tamamlamak için tablo seçiminde bu tarz siyah-beyaz bir fotoğraf tercih edebilirsiniz.

modern-tablo-modelleri-5

Dekorasyondan ve tablolardan bahsetmişken önemli bir ikon olan Marilyn Monroe’yu atlamak olmaz. Evin hemen her odasında kullanabileceğiniz bir tablo örneği olan bu fotoğraf, pop art dekorasyon için vazgeçilmez.

modern-tablo-modelleri-6

Oturma odanızda her mevsim baharı yaşatmak ister misiniz? Yeni açan çiçekleri resmeden bu dekoratif parça tablo, modern bir salon ve oturma odası dekorasyonu için duvarlarda kullanabileceğiniz şık ve modern aksesuarlardan.

modern-tablo-modelleri-7

Sade ve pastel renklerin hakim olduğu bir oturma odanız varsa, onu tamamlamak için kullandığınız aksesuarlarda canlı renkleri kullanabilirsiniz. Krem rengi ve kahvenin dikkat çektiği bu oturma odasında kullanılan geometrik şekilli canlı renkli bir tablo, mekanda hemen dikkat çekiyor.

modern-tablo-modelleri-8

Dekorasyonda bu tarz tablolar tercih etmek son dönemde oldukça moda. Eski bir film afişi ya da bir sanatçının albüm kapağını çerçeveletip oturma odanızın duvarına asarak dekoratif bir görünüm yaratabilirsiniz.

modern-tablo-modelleri-9 modern-tablo-modelleri-10 modern-tablo-modelleri-11 modern-tablo-modelleri-12

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here