- Reklam -

Yemek yapmak ve yemek yemek için sadece bir alandan daha fazlası olan mutfak, evin tüm hareketlerinin gerçekleştiği yerdir. Mutfaklarımızda yaşıyoruz. Eğlenceli misafirlerden, Cumartesi sabahları bir aile olarak bir araya gelmekten tutun bir sürü aktivite de kullanılan bir alan evin gerçek kalbidir. Yenilemek, yeniden dekore etmek veya sadece bu alanı güncellemek olsun, herhangi bir değişiklik yapmadan önce nasıl yaşadığınızı düşünün. Bu alanı bu pratik ve kolay çalınan dekoratif dokunuşlarla değiştirmek için ilham alın.

Siyah ve beyaz

Bir odaya ilgi ve kişilik eklerken tek renkli bir palete sadık kalabilirsiniz. Saat gibi tıkır tıkır çalışan bu modern siyah-beyaz zikzak gibi sürekli bir desen, grafik mutfağınıza olağan dışı bir görünüm katmış olacak.  Dolap bölmesinde ise sık kullanılan aletleri tutmak veya favori aksesuarları görüntülemek için aynı desendeki bir raf tasarımı ile  güzel bir görünüm ve 3 boyutluk katmış olursunuz.

Otantik Bir Görünüm

Aynanın etrafında bir oturma odası veya yatak etrafında aynalı bir yatak odası süslemek gibi; (eğer yazımızı okumadıysanız  burdan ulaşabilirsiniz) Mutfağınızı pişirme alanı çevresinde planlayın. Mavi menzilli ocak, bu mutfağın odak noktasıdır – ve olmalıdır. Bol miktarda saklama alanına dayanan bir ev için yemek kitaplarını ve kapları tutmak için fazladan yüzer raflar asın.

Kaşıklık Ve Baharatlığı Bir Arada Kullanın

Baharatlar
“İnsanların evlerine gidip, içinde yaşadıkları her evin en büyük ihtiyacı görüyorum. İlk bölmelerde baharatları dizerek güzelbir estetik görüntü yakalamış olursunuz. ”Araçlar için yan yana depolama: Ölçüm kaşıkları ve bıçaklar gibi baharatlarla ilgili araçlar çekmeceyi dolduralabilir.

Asılı Araç Ve Gereçler

“Ülkemizde pek kullanılmayan bu mutfak tasarımı aslında estetik ve salaş bir görünüm kazandırmış olur. Boyutu fazla olanları ayırın. Asmak için yer yoksa endişelenme. Düzenledikten sonra araçları tek bir derin çekmecede veya dolapta saklayabilirsiniz. ”

Tavalar: İyi bir tava, tencere, büyük bir sote tava, bir dökme demir tava ve bir tencere İhtiyaçlarınızın büyük çoğunluğu. Depodaki küçük tavana monte edilmiş bir raftan veya duvardaki bir askılığa her şeyi asın.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here