Halı Seçimi

- Reklam -

Halı döşeme, profesyonel iç mekan tasarımcıları arasında fikirleri süsleyen popüler ama her zaman göz ardı edilen salon dekorlarından biridir.  Baz halı genellikle nötr renkten (bej, açık gri ya da fildişi rengi olan) oluşan katı ya da doğal jüt / pamuk halıdır , zemine alçakta uzanacak şekilde havlanır ve efekt için iyi dokuludur. Üstte bulunan vurgu halıları tipik olarak canlı renklere ve sanatsal desenlere sahiptir.

Bir yan not olarak, aileler genellikle halılara harcamaktan kaçınıp, masalara ve diğer mobilya parçalarına yatırım yapmayı tercih etmektelerdir. Sizde onlardan biriyseniz, oturma odası dekorasyonunda ortak bir sahte pas ekliyorsunuz. Halılar, hem odanızı birbirine bağlayan bir sanat eseri, hem de yürümek için yumuşak bir katman kadar pratiktir. Akıllı tasarım: mobilyalarınız için ayrılan kaynakları yeniden tahsis edin ve daha iyi halılara yatırım yapın.

Tv Ünitesi Tercihi

Oturma odanız da  güzel bir TV’niz varsa, muhtemelen oturma odanızın tasarımına kusursuz bir şekilde entegre ederken izlemek istersiniz. Güzel Bir televizyon ünitesi masa dekorlarına yer açacaktır.  Televizyonuz ünitesi aynı zaman da  ise  oturma odası için ayrı bir alan oluşturup tasarımınızı şekilendirecektir.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here