- Reklam -

Salon, oturma odası, yatak odası ya da mutfak; evin her odasında kullanabileceğini en trend ve kullanışlı halı modellerinden biri olan patchwork halılar, kullanıldığı mekana şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Hem modern hem de klasik dekorasyonda kullanılan patchwork halı ile 8 farklı dekorasyon örneğini bu yazımızda listeledik…

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri

Mavi renginin hakim olduğu bu oda dekorasyonunda kullanılan mavi renkli patchwork halı, odanın tarzına daha şık ve modern bir görünüm kazandırıyor. Modern dekorasyonun en yeni trendlerinden biri olan bu halılar, el dokuma olduğunda çok daha kaliteli ve dekoratif bir görünüm yaratıyor.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-2

Yalnızca oturma odalarında değil, salon dekorasyonunda da kullanılan patchwork halılar, hemen her tarzda dekorasyona uyum sağlıyor. Krem rengi tonlarındaki bu koltuk takımı ile uyumlu görünen bu halıda, pembe ve kırmızı tonları hakim.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-3

El dokuma olduğunda çok daha kaliteli ve şık görünen patchwork halı modelleri, bu modern dekorasyona sahip odanın tarzını tamamlıyor. Turkuaz rengi ile bu halıyı evin her odasında kullanabilirsiniz.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-4

Hem salaş hem de lüks ev dekorasyonunda kullanılan bu halılar, her mekana uyum sağlıyor. Gri tonlarındaki bu koltuk takımını tamamlamak için kullanılan bu lüks patchwork halı, el dokuma ve kaliteli bir üründür.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-5

Şık ev dekorasyonlarında da sıkça tercih edilen bu halılar, özellikle açık renkli koltuk takımları ile şık bir uyum yaratıyor. Otantik görüntüsü ile bu patchwork halı modeli, farklı renkleri buluşturan el dokuma ve özel bir parça.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-6

Patchwork halı satın alırken tercihinizi tek bir renk üzerine yoğunlaşan modellerden yana kullanacaksanız, yeşilin halim olduğu bu şık tasarımı, oturma odası ve salon dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Sarı renk, ev dekorasyonunda modern, dinlendirici ve şık bir tarz yaratıyor. Evin her odasında kullanabileceğiniz bu sarı renkli el dokuma halı, otantik görünümü ve kaliteli tasarımı ile dikkat çekiyor.

patchwork-hali-dekorasyon-ornekleri-8

Dekorasyonda pembe tonlarından vazgeçemeyenler için şık ve modern bir tasarım. Salonda kullandığınız beyaz koltuk takımlarınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz bu tasarım, el dokuma kalitesi ile son dönemin en çok tercih edilen patchwork halı modelleri arasında yer alıyor.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here