- Reklam -

Bu kendiniz yapabileceğiniz pencere saksılarını yaparken ve montajladığınız da, pencerenizin dışındaki güzellik filizleri evinizin veya mekanınız dış dekorasyonuzun her zaman ilgi çekici gözükür.Renkli ve uzun ömürlü çiçekler veya meyvelerle çiçek açan pencere saksıları, evinizin dış cephesini incelemek için uzun süre beklediğiniz ekstra dokunuşlardır. Pencerenin çerçevesinin den baktığınızda hemen altında  çiçek ve bitkilerin tepeleri gözüktüğü için saksıları da aradan gizlilikten çıkarın. Böylelikle hem içten hem dıştan tasarım olarak  güzel bir dekorasyon elde etmiş olursunuz.

Kendin yapabileceğiniz pencere önü çiçek projesi ve pencere saksıları  yapmak ve tasarlamak için sadece en temel araçları ve işlemleri sağlamak kolaydır. Materyaller yerel ev geliştirme mağazanızdan temin edilebilir. Hatta çoğu önceden kesilmiş boyutlarda mevcuttur ya da çoğu mağazanın sizin için materyalleri keseceği ve değerli zamanınız tasarrufu sağlayacağını göreceksiniz. Böylelikle proje oluştururken tehlikeli iş listesi azalmış olacaktır. İsterseniz size bir kaç pencere önü çiçek saksısı tasarım önerileri sunalım…

Ahşap Malzeme ile Saksı

Küçük Sedir Pencere Kutusu

Eskimiş  tahta paletleri ve ya ahşap malzemeden yapılmış eski bir mobilyanızı kesip biçer ve birkaç çivi yardımı ile saksı haline getirebilirsiniz. Bu görünüm hem retro hemde  güzel  bir  dış dekorasyona etki eden bir etken  olacaktır.

Artan  Bahçe Çitleri ile Saksı Tasarımı

Çit Tarzı DIY Pencere Kutusu
Bahçe çitlerinden artmış malzemelerin değerlendirilmesi ile oluşturulmuş olan tasarım sizce de hoş durmuyor mu?. Bir kaç artmış malzemeler ile (parkeler , fazla mobilya parçaları) gibi eşyaları geri dönüşüm kullanarak  güzel bir tasarıma sahip pencere önü saksısı oluşturabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here