- Reklam -

Moda ve dekorasyon dünyasında son yıllarda yükselişte olan pop art akımı, modern, eğlenceli ve renkli bir tarzı yansıtıyor. Salonda, oturma odasında ya da evin dilediğiniz her alanında kullanabileceğiniz pop art dekorasyon uygulamaları ile evinizde farklı ve yeni bir tarz yaratın. Aksesuarlarda, duvar dekorasyonunda ya da mobilyalarda yapacağınız pop art seçimlerle evinizin dekorasyonunu yenileyin. İşte pop art ev dekorasyonuna 12 tasarım örneği…

1) Değişime Duvarlardan Başlayın

pop-art-dekorasyon-ornekleri

Oturma odanızın duvarlarında pop art rüzgarları estirin. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe gibi efsane isimlerin tabloları ve pop art temalı araba, gitar ya da barış temalı tabloları bir arada kullanarak renkli ve eğlenceli bir dekorasyon yaratın.

2) Pop Art Duvar Kağıtları 

pop-art-dekorasyon-ornekleri-2

Tabloların yanı sıra duvar kağıtları ile de evinizin her köşesinde pop art akımını yansıtabilirsiniz. Yatak odanızda, yatağınızın baş ucunda tercih edeceğiniz bu tarz bir duvar kağıdı, pop art ev dekorasyonu için iyi bir seçim olacak.

3) Stor Perdelerde Pop Art Akımı 

pop-art-dekorasyon-ornekleri-3

Evinizde aklınıza gelebilecek her detayda pop art detayları kullanabilirsiniz. Yatak odanızın ya da genç odalarının camlarını süsleyen perdelerde pop art desenleri tercih edebilirsiniz.

4) Pop Art Renklerini Kullanın 

pop-art-dekorasyon-ornekleri-4

Bu akımı temsil eden aksesuar ve tablolarda en çok kullanılan renkleri odanın duvar ve mobilyalarında tercih ederek mekanda pop art havası yaratabilirsiniz.

5) Pop Art Yastıklar 

pop-art-dekorasyon-ornekleri-6

Yastık ve minderlerde pop art desenli modelleri tercih ederek yatak odanızda, oturma odanızda ya da salonda pop art dekorasyon yaratabilirsiniz.

6) Sandalyeleri Yenileyin 

pop-art-dekorasyon-ornekleri-5

Eski sandalyelerinizi yenileyerek pop art desenli kılıflar kullanın. Yemek odanızı yenilerken, siyah beyaz çizgili ve üst kısmı bu akımı temsil eden bir kumaşta tercih ederek sandalyelerinizi yenileyin.

7) Mutfak Dolaplarını Yenileyin

pop-art-dekorasyon-ornekleri-7

Mutfak dolaplarını pop art desenli folyo kağıtlar ile yenileyin. Nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız bu fotoğraftaki örnekler size ilham verecek. Ayrıca buzdolabının üzerinde pop art magnetler kullanmayı da ihmal etmeyin.

8) Dresuar ve Konsollar

pop-art-dekorasyon-ornekleri-8

Salon, oturma odası ya da antrede kullandığınız dresuar ve konsollarda pop art akımın renkleri ile tasarlanan modelleri tercih edin.

9) Halıda Pop Art Tasarımı

pop-art-dekorasyon-ornekleri-9

Pop art dekorasyon yaratmak istediğiniz odada kullandığınız tekstil ürünlerinde de bu akımı yansıtan tasarımları tercih edin.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here