- Reklam -

Çoğu evlerde ‘Baba Koltuğu’ olarak bilinen koltuk aslında TV koltuğudur. Televizyon izlemeyi çok seven ya da televizyonkolik olarak adlandırılan insanların evlerine ilk olarak aldıkları ürün TV koltukları tabi ki. Televizyon izlemek kısa süreli bir aktivite olmadığından, bu aktivite de rahatlık hep ön plandadır. Özellikle televizyonkolikler asla sandalye, koltuk veya minder gibi oturma gruplarında oturarak televizyon izleyemezler, onlar için TV koltuğu olmazsa olmazlardandır.

Konfor ve rahatlık sağlayan koltuklar.

Şık Bir Salona Nasıl TV Koltuğu Alınmalı ?

Genellikle kadınlar ve erkekler bu noktada ters düşerler. Kadınlar şık bir salon dekore etmek isterken erkeler ise genellikle rahatlığın ön planda tutulduğu dekorasyonları tercih eder. Peki bu noktada yapılması gereken nedir? Şık bir dekorasyonlara nasıl TV koltukları seçilmeli ? TV koltukları hemen hemen her evde kullanılan bir ürün olmasından kaynaklı, çeşitliliği gün geçtikte artan bir ürün haline gelmiştir. Salonunuzun dekorasyonunda tercih ettiğiniz koltukların kumaşı ve modeline uygun TV koltuğu seçimi yapmalısınız. Örneğin; Chester koltuk takımı tercih ettiyseniz, TV koltuğunuzu da Chester model TV koltuğu tercih etmelisiniz. Böylece hem dekorasyonu bozmazken hem de rahatlığı sağlamış olursunuz.

Dekoratif TV koltukları

TV Koltuğu Konsolları

Salonunuzda televizyon ya da TV koltukları kullanmak istemiyorsanız, TV odaları oluşturabilirsiniz. TV odaları istediğiniz boyuttaki TV ile tercih ettiğiniz konfordaki koltuk ile rahatlığa ulaşabilirsiniz. Eğer bunun için de yeterli yere sahip değilseniz, üzülmeyin. İçerisinde hem televizyon bulunan hem de TV izlerken konforu yaşayabileceğiniz tasarımlar mevcut. Bu TV koltuğu konsollarını evinizin istediğiniz herhangi bir bölümüne yerleştirebilirsiniz. Böylelikle bu tasarım ürün ile hem alandan kar edebileceğiniz gibi hem de konforlu bir şekilde TV izleyebilirsiniz.

Televizyonu içerisinde bulunduran TV Koltuğu Konsolları.

Kendi TV Koltuğunuzu Yapın.

Eğer hazır yapılmış TV koltuğu almak istemiyorsanız, kendi TV koltuğunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Çok sevdiğiniz, evinizdeki herhangi bir koltuğu, beklediğiniz rahatlık niteliklerine göre şekillendirip kendi TV koltuğunuzu yapabilirsiniz. Örneğin; evinizde ayarlanabilir tekli koltuğunuz mevcut ise renkli dekoratif minderler ile belinizi destekleyebilir, minik bir sehpayı koltuğunuzun yanına koyabilir ve koltuğun önüne ayak uzatma pufu ile TV koltukları oluşturabilirsiniz.

Kendiniz TV koltuğunuzu yapabilirsiniz.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here