- Reklam -

Kadınlar için mutfakta renkli küçük ev aletlerini kullanmak son yıllarda oldukça moda. Pembe, sarı, mavi, yeşil, kırmızı ve daha birçok farklı renkte tost makinesi, ekmek kızartma makinesi, kettle, çay makinesi, blender ve daha birçok mutfak ürününde siz de tercihinizi renkli modellerden yana kullanabilirsiniz. Korkmaz, Karaca, Kenwood, Lucca ve daha birçok markada canlı renkte dekorasyona sahip mutfaklarınız için şık ve renkli küçük ev aletleri bulabilirsiniz…

renkli-kucuk-ev-aletleri

Mutfakta soğan, domates ya da cevizleri hiç uğraşmadan doğramak ya da taneli olan çorbayı sadece birkaç saniyede hazırlamak için kullandığınız rondo ve blender’larda renkli seçimler yapmak artık çok moda. Fıstık yeşili, pembe ve mavi renk seçenekleri bulunan bu renkli küçük ev aletleri, uygun fiyatı ile Arçelik bayilerinde satışta.

renkli-kucuk-ev-aletleri-2

Tost makinesi, rondo, çay makinesi ya da kahve makinesinde klasik siyah modellerin yerine renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Arzum’un renkli karakterler için tasarladığı pembe renkli bu seri, aynı zamanda komşularınız ve sevdikleriniz için de şık birer hediye alternatifi. Beyaz mutfak dekorasyonunuz varsa, onu renklendirmek için bu serideki ürünleri kullanabilirsiniz.

renkli-kucuk-ev-aletleri-3

Muzlu süt ya da smoothie hazırlamak için kullandığınız blender’larda renkli modeller de var. Arçelik’in buz kırma özellikli bu ürününde fuşya renkli model oldukça şık ve modern bir görünüme sahip.

renkli-kucuk-ev-aletleri-4

Tost makinesi her mutfağın olmazsa olmazıdır. Hem eşiniz hem de çocuklarınız için hazırladığınız kaşarlı, sucuklu tostlar için tezgahın üzerinde duran tost makinesinde renkli seçimler yaparak renkli bir mutfak dekorasyonu yaratabilirsiniz. Karaca’nın bu serisinde pembe, fuşya ve mavi renk seçenekleri var.

renkli-kucuk-ev-aletleri-5

Kahvesiz yapamayanlar için Bugatti markasının farklı renk alternatifleri sunan renkli ve dekoratif kahve makineleri var. Sarı rengi ve şık görünümü ile renkli küçük ev aletleri arasında yer alan bu sarı kahve makinesi, şık ve dekoratif görünümü ile tezgahınızın üzerine yakışacak.

renkli-kucuk-ev-aletleri-6

Mutfakta çok karışık renklere yer vermek istemeyenler için vişne çürüğü rengindeki bu seri oldukça şık ve modern görünüyor. Renkli küçük ev aletleri arayanlar için kettle’dan katı meyve sıkacağına kadar Korkmaz’ın farklı ürün alternatifleri bulunuyor.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here