- Reklam -

Mutfakta, içeri girdiğiniz anda içinizi açacak dekoratif ve renkli bir görünüm yaratmaya ne dersiniz? Mutfak dekorasyonunda artık bir klasik haline gelen kahverengi ve beyaz mutfak dolapları yerine, son yıllarda moda olan renkli mutfak dolaplarını tercih edebilirsiniz. Lake, parlak görünümleri ile kırmızı, fıstık yeşili, pembe, turuncu, mercan rengi, mavi gibi birçok farklı renk seçeneği sunan canlı renkte dolaplar, renkli mutfak dekorasyonu yaratmak isteyenler için trend seçenekler sunuyor. Yine renkli aksesuarlar ve son moda tekstil ürünleri ile dekore edilen bir mutfakta, yemek yapmak da kahve içmek de çok zevkli olacak…

renkli-mutfak-dekorasyonu

Sarı, dekorasyonda çok kullanılan bir renk olmasa da son dönemde sarının daha çok kullanılmaya başladığını görüyoruz. Detaylardan çıkıp mobilyalara geçiş yapan sarının mutfak dolaplarında da kullanıldığı evlerin sayısı artık çok daha fazla. Sarı mutfak dolapları ile renkli bir mutfak dekorasyon yaratmak için fazla beklemeyin.

renkli-mutfak-dekorasyonu-2

Eski tarz mutfak dolaplarının yerine artık çok daha renkli ve iç açıcı renkler ön plana çıkıyor. Mavinin hem göz yormayan hem de dekoratif bu tonu, renkli mutfak dekorasyonu yaratmak için ideal.

renkli-mutfak-dekorasyonu-3

Yatak odasında romantik bir ortam yaratmak için kullandığımız kırmızı rengi, artık mutfak dekorasyonunda da yerini alıyor. Mutfak dolabı seçiminde kırmızıyı tercih edebileceğiniz gibi, eski kahverengi mutfak dolaplarınızı zımparalayıp kırmızı mobilya boyası ile boyayarak da onları yenileyebilir ve kırmızı rengi ile mutfakta canlı bir görünüm yaratabilirsiniz.

renkli-mutfak-dekorasyonu-4

Yeşilin hemen her tonunun dekorasyonda daha sık kullanılmaya başladığını görüyoruz. Göz yormayan ama mutfakta da dekoratif ve renkli bir ortam yaratan bu yeşil mutfak dolapları, pembe perde ya da halılarla buluştuğunda trend bir mutfak dekorasyonu yaratacak.

renkli-mutfak-dekorasyonu-5

Az önce bahsettiğimiz yeşil ve pembe ikilisini bu örnekte bu kez mutfak dolaplarında birlikte kullanıldığını görüyoruz. Son dönemde mutfak dolaplarında öne çıkan lake mutfak dolaplarında tercih edilen bu iki renk, birlikte oldukça dekoratif ve renkli mutfak dekorasyonu yaratıyor.

renkli-mutfak-dekorasyonu-6

Diğer renklerin yanında, morun farklı tonları ile yapacağınız renkli mutfak dekorasyonu da içinizi açacak. Peki, sizin renginiz hangisi?

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here