- Reklam -

Evinizde canlı renkleri kullanarak dekorasyonda renkli ve modern bir tarz yaratabilirsiniz. Pembe, sarı, yeşil, mavi, mercan rengi, turuncu ve aklınıza gelebilecek hemen her canlı rengi dekorasyonda kullanabilirsiniz. Koltuklar, duvarlar, halılar, perdeler ve aksesuarlar… Salon ve evin diğer tüm odaları için canlı renklerin ön plana çıktığı renkli ve modern 12 dekorasyon önerisi bu yazımızda…

renkli-dekorasyon-fikirleri

Pembenin ön plana çıktığı bu oturma odasında; fıstık yeşili ve pembenin birkaç farklı tonu bir arada kullanılmış. Ayrıca avizedeki mavi ve koltuklardaki kahverengi detaylar ve kahverengi çiçek desenli minderler de renkli ve modern bir dekorasyon yaratırken doğru birer renk seçimi olmuş.

renkli-dekorasyon-fikirleri-2

Renkli ve otantik kilimler, mekanda hem vintage hem de trend bir görünüm yaratacak. Antika bir koltuk ve otantik perdeler ile tamamlayacağınız bu dekorasyon ile kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir ortam yaratın.

renkli-dekorasyon-fikirleri-3

Mutfakta herkes gibi klasik bir dekorasyon tercih etmek yerine farklı olmak ister misiniz? Doğanın rengini evinize taşıyan mavinin birkaç farklı detayda kullanıldığı bu mutfakta, modern ve şık bir görünüm hakim.

renkli-dekorasyon-fikirleri-4

Pembe ve yeşil tonlarının hakim olduğu bu oturma odası dekorasyonu, renkli görüntüsü ile insanın içini açarken, huzur da veriyor. Evinizde her daim bahar havası yaşatacak bu dekorasyon, renkli dekorasyon fikirlerine iyi bir örnek.

renkli-dekorasyon-fikirleri-5

Renkli bir mutfak dekorasyonu yaratmak istiyorsanız aksesuarların gücünden yardım almayı ihmal etmeyin. Koltuk minderleri, halılar, koltuk şallar, perdeler ve objelerde canlı renkleri kullanarak mekanda hem renkli hem de eğlenceli bir tarz yaratın.

renkli-dekorasyon-fikirleri-6

Yine renkli obje ve aksesuarlarla hareketlendirilmiş modern bir oturma odası dekorasyonu örneği. Renkli minderler ile beyaz koltuğunuzu bir anda rengarenk bir havaya sokabilirsiniz.

renkli-dekorasyon-fikirleri-7

Mutfakta renkli bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız mutfak sandalyeleri, mutfak lambası ve küçük ev aletlerinde renkli tercihler yapabilirsiniz. Pembe renkli kettle, mavi renkli ekmek kızartma makinesi, yeşil bir çaydanlık ve renkli sandalyeler mutfağınızda renkli ve modern bir dekorasyon yaratacak.

renkli-dekorasyon-fikirleri-8

Lila ve yeşil birlikteliği de dekorasyon ve giyimde son yıllarda sıkça tercih edilen bir ikili. Hem renkli hem de modern bir tarz yaratan bu ikili ile çalışma odanızda, genç odalarında ya da yatak odanızda şık ve modern bir tarz yaratabilirsiniz.

Ayrıca şu örnekler de size ilham verebilir;

renkli-dekorasyon-fikirleri-9 renkli-dekorasyon-fikirleri-10 renkli-dekorasyon-fikirleri-11 renkli-dekorasyon-fikirleri-12

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here