- Reklam -

Yatak odası çiftler için evin en özel alanıdır. İşten geldikten sonra yorgunluğu atmak için yatak odasında loş bir ışık ve romantik bir dekorasyon ile yatak odanızda huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Yatak odasında huzurlu vakit geçirmek isteyenler için birbirinden yaratıcı ve romantik yatak odası dekorasyon örnekleri bu yazımızda…

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri

Yatak odasında romantizmin yolu aydınlatmadan geçiyor. Eski dönemleri anımsatan şamdan modeli ile yatak odanızda şık avize ve aplikler ile ayarlanabilir elektrik düğmeleri kullanarak dilediğinizde loş, dilediğinizde aydınlık bir ortam yaratabilirsiniz.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-2

Romantik bir yatak odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, yatağınızın üzerine yıldızları odanıza getiren bir ışıklandırma tercih edebilirsiniz. Asma tavanın üzerinde led ışıklandırmalar ile yaptıracağınız bu yıldızlı tavan görünümü, uykuya dalarken daha huzurlu olmanızı sağlayacak.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-3

Romantik yatak odası dekorasyonu için yatak odanızda yeterli alan varsa, dekorasyonda şık bir jakuzi ya da küvet kullanarak romantik bir ortam yaratabilirsiniz. Küvetin kenarlarında kullanacağınız kırmızı renkli dekoratif mumluklar, ortama daha romantik bir hava katacak.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-4

Yatak odasında romantik bir dekorasyon yaratmak için kullanabileceğiniz renklerin başında kırmızı geliyor. Duvarlar, perdeler, nevresim takımları ya da yastıklarda kırmızıyı tercih ederek romantik yatak odası dekorasyonu için iyi bir seçim yapmış olacaksınız.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-5

Yatağınızın başında kullanacağınız cibinlik, yalnızca çocuk odaları için değil, ebeveynler için yatak odası dekorasyonunda da kullanılıyor. Yatak odasında romantik bir hava yaratmak için kullanabileceğiniz aksesuarların başında gelen cibinlik, dış ortamdan kendinizi koparmanızı, uykuya da daha rahat dalmanızı sağlayacak.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-6

Yatak odasında loş bir ışık kullandığınızda, ortamın da havası anında değişecek. Romantizm için ihtiyacınız olan mumları bir arada kullanarak romantik yatak odası dekorasyonu yaratabilirsiniz. Farklı boy ve ebatlarda tercih edeceğiniz dekoratif mumlar, mekana yaydığı loş ışık ile romantik bir ortam yaratacak.

romantik-yatak-odasi-dekorasyon-ornekleri-7

Saten çarşaf ve yastıklar, yatak odasında romantik ve konforlu bir ortam yaratmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Bir de bu çarşafları kırmızı tonlarında tercih ederseniz, romantik yatak odası dekorasyonu elde etmeniz hiç zor olmayacak.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here