- Reklam -

Aşkın ve tutkunun rengi olarak da bilinen kırmızı, Sevgililer Günü’nde biraz daha önem kazanıyor. Kırmızı, beyaz ve pembe uzun zamandır sevgiyi temsil eden renkler oldu. Bu renkler ev dekorasyonunda da çarpıcı etkiler yaratabiliyor. Sevgililer Gününe özel dekorasyon fikirlerine bir bakalım.

Uzun model yatak başlıkları, yatak odasına romantik bir hava katmak için ideal. Bu yatak başlıklarında pastel tonları ile doğal ve sıcak bir görünüm yakalayabilirsiniz. Odanın çok geleneksel görünmemesi için geri kalan bölümlerde modern çizgilere sahip dekoratif ürünler kullanmanız faydalı olacak.

Sevgililer gününe özel dekorasyon yaptıracaksanız eğer etkileyici bir dekorasyon için kırmızı vazgeçilmez bir renktir. İlk bakışta görenleri kendine hayran bırakan kırmızı rengin özellikle koyu tonları odalara derin bir hava katmanıza yardımcı oluyor. Bordoya kayan koyu kırmızıyı, altın rengi detaylar ile renklendirebilirsiniz.

 

Pembe temalı bir dekorasyon, eve hem romantik hem de tatlı bir katıyor. Sevgililer Günü’nün en dikkat çeken renklerinden biri olan pembeyi, gri ve beyaz tonları ile harmanlayabilirsiniz. Dekorasyonu canlandırmak için mavi ve yeşil aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Ufak tefek ürünlerle odalarınızı süsleyin ve yenilik katın. Sevginizi ayrıntılarla anlatın. Aşkınızı cazip tutun.

 

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here