- Reklam -

Yılbaşı gecesi, sevgililer günü ya da sevgilinizin yaklaşan doğum günü için herkes gibi klasik bir hediye almak yerine; ona daha özel bir hediye ile sürpriz yapmak isterseniz ona el yapımı bir hediye hazırlayabilirsiniz. Ona en özel anlarınızı ya da aranızda simge haline gelen kavramları kullanarak hazırlayabileceğiniz hediyeler için sevgiliye el yapımı hediye fikirlerini bu yazımızda sizler için derledik…

1) Aşk Kutusu 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri

Birlikte geçirdiğiniz zaman boyunca özel anlarınız, fotoğraflarınız, birlikte çıktığınız tatilden anı olarak aldığınız bir taş, ona aşkınızı anlatan bir mektup ya da bir şiir gibi özel bir kutu ile sevgiliye el yapımı hediye hazırlayabilirsiniz. Kutudan çıkan her detay onun da çok hoşuna gidecek.

2) Balonlu Sürpriz 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri-2

O evde yokken gizlice girip yatak odasında ona böyle bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Bu özel hediye, emek harcadığınız ve uğraştığınız için onun da çok hoşuna gidecek. Doğum gününde ona kazak ya da parfüm almak yerine böyle bir sürpriz ile onu daha çok mutlu edebilirsiniz.

3) Aşk Tablosu 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri-3

Yatak odasının duvarına asacağı bir aşk tablosu ile sevgilinize el yapımı bir hediye yapmaya ne dersiniz? Özel günlerinizden, birlikte okuduğunuz şiirlerden mısraları kalp şeklinde kestiğiniz kağıt ve kartonlara yazarak tabloya yapıştırabilir, dekoratif ve şık bir hediye hazırlayabilirsiniz.

4) Eğlenceli Pasta 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri-4

İşte sevgilinize ya da eşinize hazırlayabileceğiniz el yapımı ve eğlenceli bir hediye… Sevgiliye el yapımı hediye fikirleri arasında yer alan bu eğlenceli pastanın üst katına çikolata ve şekerlemeler, alt katına da biralar yerleştirerek dekoratif bir pasta ile sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz.

5) Özel Fotoğraf Makinesi 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri-5

Ona aşkınızı anlatan, ikinize özel cümlelerden ve romantik şiirlerden oluşan bir kutu hazırlamak istiyorsanız, farklı bir alternatif olarak kartondan fotoğraf makinesi yapmayı deneyebilirsiniz. Böylece bu kutuyu hazırlamak için ne kadar emek harcadığınızı o da görecek.

6) Özel Mektuplar 

sevgiliye-el-yapimi-hediye-fikirleri-6

Ona aşkınızı her an hatırlatacak bir mektuplar dizisi hazırlamaya ne dersiniz? “Open When” ; “o gün geldiğinde aç” yazan mektuplar hazırlayarak; doğum günü, yılbaşı, yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde ve ikiniz için özel olan günlerde açıp okuyacağı mektuplar yazarak ona sürpriz yapabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here