- Reklam -

Evin girişinin nasıl göründüğü önemlidir. Eve gelen misafirlerinizi kapıdan girer girmez onlara tarzınızı yansıtacak bir antre dekorasyonu ile karşılayın. Şık, trend, kullanışlı ve modern antre dekorasyonuna örnek olacak 9 farklı örneği bu yazımızda sizler için listeledik…

antre-dekorasyon-fikirleri

Su mavisi ve beyaz tonlarını buluşturan duvarlarla bu şık antre dekorasyonu, kapıdan girer girmez içinizi açacak. Dekoratif bir ayakkabı dolabı ve duvarlara asacağınız şık ve modern tablolarla tamamlanan dekoratif bir halı ile trend ve içinizi açacak bir görünüm yaratın.

antre-dekorasyon-fikirleri-2

Evinizin antresi genişse, bu tarz bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Ayakkabılarınızı rahatça giyip bağlayabileceğiniz şık ve konforlu bir koltuk ve onun hemen yanıbaşındaki dekoratif aksesuarlar, tablo ve aplikler ile süsleyeceğiniz antrenizde dekoratif ve şık bir halı kullanmayı da ihmal etmeyin.

antre-dekorasyon-fikirleri-3

Antrede eşyalarınızı asacağınız bir dolap ve ayakkabı giymek için bir sandalye ya da koltuğa ihtiyacınız varsa, bu tarz bir tasarımı tercih edebilirsiniz. IKEA mağazalarında bu tarz antre dolapları bulmak mümkün. Doğal ve sade bir görünüm yaratan bu dolabı tamamlamak için tercihinizi hasır halılardan yana kullanabilirsiniz.

antre-dekorasyon-fikirleri-4

Taş duvarlar, evin diğer alanlarında olduğu gibi antre dekorasyonu için de kullanabileceğiniz bir tasarım. Evin giriş kısmına şık ve lüks bir görünüm kazandıran taş duvarların kullanıldığı bu dekorasyonu; şık bir tablo, dekoratif bir dresuar, ortamda loş bir ışık yayan mumlar ve yapay bitkiler ile siz de bu tarz bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

antre-dekorasyon-fikirleri-5

Lüks bir antre dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, siz de tercihinizi gösterişli bir dresuar modelinden yana kullanabilirsiniz. Tasarım bir ürün olan bu dresuar, hemen karşısına konumlandırılan büyük bir ayna ve onun iki yanındaki dekoratif koltuklar, şık ve modern antre dekorasyon fikirleri arasında.

antre-dekorasyon-fikirleri-6

Antrede daha doğal ve sade bir görünüm yaratmak istiyorsanız, genellikle Amerikan evlerinde karşımıza çıkan bu tarz bir antre dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

antre-dekorasyon-fikirleri-7

Ayakkabılık ve askı bölümlerinden oluşan bu antre dolabı, hem şık hem de modern bir görünüm yaratıyor.

antre-dekorasyon-fikirleri-8

Evin giriş kısmında misafirlerinizi büyülü bir ortam ile karşılamak, dekoratif aydınlatma seçenekleri ile evinizin girişini aydınlatmak için siz de tüm yapı marketlerde bulabileceğiniz bu aydınlatma çözümlerini tercih edebilirsiniz.

antre-dekorasyon-fikirleri-9

Büyük bir antreniz yoksa bile, şık ve dekoratif bir dresuar ve onun üzerinde kullanacağınız şık aksesuarlar ile modern antre dekorasyonu yaratabilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here