- Reklam -

Evi dekore ederken genellikle atlanan ama en az diğer ögeler kadar önemli olan duvar dekorasyonu, evin her odasında oldukça önemli. Şapka, ayna gibi aksesuarlar ile yatak odanızın; desenli tabaklar ile mutfağınızın, nostaljik bir ayna ile salonun, doğal bir rafa dönüştüreceğiniz meyve sebze kasaları ile de banyonuzun duvarlarını süsleyebilirsiniz. Evinizin her odası için şık ve modern duvar dekorasyon fikirleri bu yazımızda…

duvar-dekorasyon-fikirleri

Kırtasiyelerden satın alabileceğiniz farklı renkte kartonlar, kuvvetli bir yapıştırıcı, makas ve tuval ile oturma odası, salon ve yatak odası dekorasyonu için dekoratif alternatifler arasında yer alan bu duvar dekorasyonu, renkli bir dekorasyon yaratmak için ideal.

duvar-dekorasyon-fikirleri-2

Duvar dekorasyonunda orijinal ve farklı bir tarz yaratmak için boş çerçeveleri de kullanabilirsiniz. Farklı ebat ve farklı geometrik şekillerde kullanacağınız boş çerçeveler ile uygun fiyata duvar dekorasyonu yaratabilirsiniz.

duvar-dekorasyon-fikirleri-3

Çektiğiniz fotoğrafları kullanarak yaratıcı bir duvar dekorasyonu yaratabilirsiniz. Bunun için isterseniz aile fotoğraflarını, isterseniz de çektiğiniz manzara ya da eğlenceli fotoğrafları kullanabilirsiniz. Oturma odanızda ya da yatak odanızda bu tarz bir temayı tercih edebilirsiniz.

duvar-dekorasyon-fikirleri-4

Evde yapabileceğiniz duvar dekorasyon fikirleri arasında yer alan bu 3 farklı tasarımı çok fazla para harcamadan yapabilir; yatak odanızda ya da oturma odanızın duvarlarında renkli, trend ve modern bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

duvar-dekorasyon-fikirleri-5

Farklı boy ve ebatlarda mukavva kağıdı ya da tuvalleri, farklı desen ve renkte kaplama kağıdı ve kumaşlar ile kaplayarak otantik ve orijinal bir duvar dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi, her kağıtta farklı bir desen tercih ederek oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

duvar-dekorasyon-fikirleri-6

Bir geometrik şekil ya da sevdiğiniz bir figürün sticker’ını kullanarak odanızın bir duvarında farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

duvar-dekorasyon-fikirleri-7

A4 kağıtlarına siyah gazlı kalem ile ya da bilgisayarda kelime programı ile farklı stillerde yazılar yazarak çıktısını aldıktan sonra onları çerçeveletip birlikte şık bir duvar dekorasyonu yaratabilirsiniz. Modern ve trend bir dekorasyon yaratmak için siz de tercihinizi bu tarz bir duvar dekorasyonu fikrini tercih edebilirsiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here