- Reklam -

Sonbahar, derin temizliğin mevsimi olsa da , sonbahar evinizi yenilemek ve canlandırmak için kesinlikle ideal bir mevsimdir. Bir huzurlu evin sessizlik arasında güzel kokulu nemli sonbahar yaprakları ve pencerelerden içeri giren esinti. Güzel olaylar yaşatan mevsim olan sonbahar için evinizi ve mekanınızı yeniden dekore etmemek ve ilham almamak imkansız olur herhalde. Biraz ilham almak istiyorsanız, herkesin şu anda bahsettiği  yeni dekor trendlerini göz atın…

Güzel Koyu Tonları

Pembe yatak odasında koyu mavi duvarlar

Derin lacivert duvarlar ve koyu renkli aksesuarları ile bu görünümü bir üst seviyeye taşıyın.  Koyu  renkli tasarımlar her zaman mekanın enerjisini pozitif yönde etkileyerek. Konfor alanınızı artıracak ve güven ortamı sağlayacaktır. Sonbahar dekorasyonların da oldukça fazla kullanılan koyu renkler.  Ev dekorasyonunu baştan aşağıya yenilemenize gerek duymadan sadece ufak tefek koyu renkli dekoratif eşyaları gün yüzüne çıkararakta bunu sağlayabilirsiniz.

Duvara Hamak Asmak

Bir makrome duvar asması

Ev dekor eşyaları ve sonbahar dekorasyon fikirlerinden olan. Ve  ilgi çekci olan bir diğer fikir ise duvara hamak asmaktır. Sadece evinizi süslemek için muhteşem bir yol değil, aslında kendiniz yapmanızın oldukça kolay olan bir dekorasyon fikri.

Basit, Ve Kullanışlı Güzel Bir Ortam

Ayağı fenerler

Ev dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız. Yürüyüş yolunuzu veya balkonlarınızı cam fenerler ile kaplamak ve donatmak. Mekanınızı çok az çaba harcayarak şık ve lüks hissettirmesini sağlayacaktır. Batarya ile çalışan ufak led lambalarını kullanmak, bu özelliği çocuk ve evcil hayvan için güvenli hale getirmenin harika bir yoludur. Sonbahar dekorasyonundan ziyade aslında oldukça kullanışlı ve güvenli bir dekorasyon fikridir.

Kadife Kullanımını Artırın

Mavi kadife yatak başlık

Kadife sadece oturma odası için değil. Bir yatak başlığı veya yatak örtüsü yastığı ile bir yatak odasına elit bir görünüm eklemek için çarpıcı ve dekoratif bir yoldur. Kadife kumaşı sonbaharı  yansıtan imgelerden biri olmakla birlikte  evlerinizde kullanmak dekorasyonunuza oldukça etki edecektir.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here