- Reklam -

Bir çok insan gerek tercihi  gerek  maliyet durumları  yüzünden 1+0 gibi stüdyo daireler tercih etmektedirler. Evinizin odası  bulunmaması ve  bununla  gelen bağzı sorunlar ve bu sorularından en önemlisi olan dekorasyon ve yerleşim sıkıntısıdır. Sizlere  bu  yazıda  stüdyo daire tasarımları  ve  dekorasyonları ile  ilgili  hayat kurtaracak fikirler ve  dekorasyon önerileri  bulunarak sizleri  bu sorundan hemen çözüme kavuşturacak önerilerimiz bulunacak.Stüdyo daireler aslında  her ne kadar kullanışsız gibi görünse de aslında gayet makul ve tatlı bir mekan yaratmak için harika bir fırsattır bu yazıda  ise sizlere  stüdyo   dairelere dekorasyon ve tasarım olarak çözüm önerileri  sunuyoruz…

Stüdyoyu Butik Otele Dönüştür

Her zaman hareket halindeyseniz ve ev sadece duş ve uyuduğunuz bir yer ise, neden dairenizi bir butik otel odası gibi şekillendirmiyorsunuz ?

Örneğin, bu 300 metrekarelik ev, şık bir mini mutfak, birkaç parça retro mobilya ve tabi ki bir dolu mini bar  dahil olmak üzere, güzel  bir stüdyo daire  dekorasyonuile evinizi  dekorasyon olarak  geliştirip bir  VIP bir  butik otele dönüştürebilirsiniz.

Stüdyo dairenizin iç dekorasyonlarında ufak mobilyalar  tercih etmeniz her zaman evinizin olduğundan büyük gösterecektir.  Eğer  Retro dekorasyon için herhangi bir fikriniz yok ise  BURADAN yazımıza ulaşabilirsiniz. Stüdyo dekorasyon önerileri den en önemli olanlarından bir tanesi ise renktir. Açık renk tercihleri  evinizin havasını açacak ve ufak çaptı bir ilizyon ile evinizi olduğundan daha büyük  gösterecektir.

 

Asma Yatak İle Evinizi Dublekse Dönüştürün

Yüksek tavanlara sahipseniz, bir çatı yatağından daha yaşanabilir ve daha ilgii çekici bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Stockholm’deki bu 193 metrekarelik stüdyoyu tek yatak odalı dubleks haline dönüştüren, rahat bir oturma odasına dönüştüren kişi çok şey kazanmış gibi duruyor.

Duvarlar ve dekor hem galeri beyazıdır böylelikleiç dekorasyonda  ve ufak ev dekorasyon temellerinden olan açık renk kullanılarak  evi büyük gösterme olgusu yaratılmıştır. Gömme mobilya ve dolap sistemleri ile ise yer tasarufu yapılarak oldukça kullanışlı bir stüdyo dekorasyonu oluşturulur.

Sizde  artık birkaç  ufak  öneri ve fikirler ile  küçük ev dekorasyonlarınız da oluşan kullanış ve konfor sorunlarını  bu yöntemler sayesinde çözebilirsiniz.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here