- Reklam -

Misafirlerimiz için özenle hazırladığımız ikramlıklarımızı şık tabaklarda servis etmek hemen hemen hepimizin hoşuna gider diye tahmin ediyorum. Emek vererek saatlerce uğraşıp hazırladığımız yemeklerimizin, beş çaylarımızın, birbirinden leziz pastalarımızın büyüsünü oluşturan biraz da sunum değil midir? Tam da bu sebepten sizler için araştırdığım yazımda sunumlara renk katacak pasta servis modellerini araştırdım. İkramlıklarınızın damaklara hitap ettiği gibi göze de hitap etmesi için pasta servis modellerine bakmanızı öneririm.

Kapaklı Cam Fanus / Ayaklı Cam Fanus / Spatula ve Bıçak - Pasta Servis Seti Takımı
Kapaklı Cam Fanus / Ayaklı Cam Fanus / Spatula ve Bıçak – Pasta Servis Seti Takımı

Sultanlara Yaraşır Bir Sunum İçin Bakır Görünümlü Cam Pasta Fanusu

Lüksün ve ihtişamın hakim olduğu bir sofra isteyenler için eteklerinde dantel işlemesi olan bakır görünümlü cam pasta fanusu tam olarak aradığınız şey olabilir. Misafirlerinize sultanlara yaraşır bir sofra hazırlamak istiyorsanız, pastanız için bakır görünümlü cam fanus mükemmel bir seçim olacaktır.

Dantel İşlemeli - Bakır Görünümlü - Kapaklı Cam Fanus
Dantel İşlemeli – Bakır Görünümlü – Kapaklı Cam Fanus

Kuş Detaylı Ayaklı Cam Fanus

Pasta servis seti modellerinden kuş detaylı ayaklı cam fanus sofranızın starı olabilecek kadar şık bir tasarımla oluşturulmuş. Dikkat çekici ve eğlenceli bir model için kuş detaylı ayaklı cam fanus modellerine bakabilirsiniz.

Üzeri Kuş Detaylı - Ayaklı Cam Pasta Fanusu
Üzeri Kuş Detaylı – Ayaklı Cam Pasta Fanusu

Pasta Servis Seti Modellerinde Tabak-Fanus-Spatula Takımı

Pasta servis seti alırken içinde servis tabağı, fanusu, spatulası olan modelleri de değerlendirebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz modelde çiçek ve kelebek detaylı pasta servis seti modelleri yer almaktadır. Sofranızı renklendirecek ve sofranızda mükemmel bir uyum sağlayacak bu modeli kesinlikle kaçırmadan almalısınız.

Pasta Servis Seti Takımı
Pasta Servis Seti Takımı

Altın Varaklı Pasta Fanusu

Lüks ve şık tasarımlarla oluşturulmuş kenar detayları altın sarısı ile işlenmiş cam pasta fanusu sofranızda sandığınızdan daha etkili bir görünüm oluşturacak ve misafirlerinizi sunumdan memnun hissettirecektir.

Altın Sarısı İşlemeli Kapaklı Cam Fanus
Altın Sarısı İşlemeli Kapaklı Cam Fanus

Pembeden Vazgeçemeyenler İçin

Pembe sizin de tutkunuzsa ve sunumlarda sıklıkla kullanıyorsanız pasta servis seti modellerine bakarken pembe renkleri tercih edebilirsiniz. Sunumlarınız için harika bir görünüm oluşturacak olan pembe, sofranızda tatlı bir hava bırakacaktır.

Yazımda kullandığım ürün görselleri ve fiyatları için  ” https://www.evidea.com/pasta-kek-kurabiye-servis/c/103612” linke tık tık 🙂

Pembe Pasta Servis Tabağı
Pembe Pasta Servis Tabağı
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here