- Reklam -

Herkes gibi siz de tuvalet kağıdı bittiğinde elinizde kalan kağıt ruloyu çöpe mi atıyorsunuz? Peki, bu ruloları bambaşka projelerde kullanabileceğinizi, yepyeni eşyalara dönüştürebileceğinizi söylesek? Mutfak aksesuarı, kalemlik, dürbün, telefon sesi yükseltici, kapı süsü, duvar süsü, cep telefonu kabı, çocuk odası için renkli hayvan figürleri ve daha birçok alternatif sunan tuvalet kağıdı rulosu kendin yap projeleri arasında en beğendiğimiz örnekleri ve evde herkesin kolayca uygulayabileceği projeleri bu yazımızda bir araya getirdik…

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir

Telefondan müzik dinlerken daha mı çok sese ihtiyacınız var? Elektronik marketlerden alacağınız ses yükselticilere para vermek yerine evde kendi yükselticinizi hazırlayabilirsiniz. Hem de çok daha ekonomik bir fiyata. Tuvalet kağıdını kullanarak yapacağınız yükselticiyi masanın üzerinde de kullanmak için ayak olarak raptiyeleri tercih edebilirsiniz.

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-2

Çalışma masanızın üzerinde kullanabileceğiniz büyük bir kalemliğe ne dersiniz? Ayakkabı kutusu ya da dikdörtgen karton bir kutunun içerisine yerleştireceğiniz 10,20 adet tuvalet kağıdı rulosunu ekonomik, kullanışlı ve şık bir kalem kutusu projesine dönüştürebilirsiniz.

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-3

Mutfağınızın duvarlarını süsleyecek dekoratif aksesuarlara mı ihtiyacınız var? O halde tuvalet kağıdı rulosu değerlendirme projesi ile tuvalet kağıtlarını keserek dekoratif çiçekler yapabilir ve bunları duvara yapıştırarak dekoratif süsler oluşturabilirsiniz.

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-4

Çocuk odaları için kendin yap projeleri arasında yer alan bu çalışma ile sadece birkaç lira harcayarak tuvalet kağıdı rulosunu değerlendirebilir ve eğlenceli süsler yapabilirsiniz.

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-5

Biraz yaratıcılık ile tuvalet kağıdı rulolarını değerlendirebilir ve evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz birbirinden eğlenceli ve dekoratif aksesuarlar yaratabilirsiniz. İster gülen arılar, ister sevimli bir ayıcık, isterseniz de şaşkın bir aslan yapabilirsiniz. Biraz karton ve renkli gazlı kalemler sevimli hayvanlar yaratmanız için yeterli olacak.

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-6

Erkek çocukların en sevdiği oyuncakların başında arabalar ve uçaklar geliyor. Oyuncak mağazalarından alınan uçakların yanı sıra, erkek çocuk odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz ve tuvalet kağıdı rulosu değerlendirme projesi ile yapabileceğiniz bu dekoratif uçaklar, renkli ve sevimli görüntüsü ile çocukların da çok hoşuna gidecek. Tüm bu fikirlerin yanı sıra tuvalet kağıdı rulosu değerlendirmek için şu projelere de göz atabilirsiniz;

tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-7 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-8 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-9 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-10 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-11 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-12 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-13 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-14 tuvalet-kagidi-rulosundan-neler-yapilir-15

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here