- Reklam -

Ofisleriniz de her zaman büyük bir problem olma dikkat  dağınıklığı işlerinizi ve  gündelik yaşantınızı sekteye uğratabilir bu yüzden  işlerinizin  aksaması hatta iş kaybınıza neden olabilir. Bunun engellemesi tam olarak çözülmese de dikkat dağınıklığını bir nebze azaltabilecek  ve verimliliğinizi artıracak bir kaç dekoratif fikir ile  sizlerin çalışma ve  ofis dekorasyonu na  ekstra olarak yarar sağlayacaktır.  Eğer  sizde ofis tasarımlarınızı değiştirmek istiyorsanız ve ya  çalışma motivasyonunuzu artırmak istiyorsanız doğru yazıdasınız. Bu yazıda sizlere  motivasyon artıracak ofis dekorasyon fikirleri  ve ofis dekor önerileri  sunacağız…

Aydınlatmaya Dikkat Edin

 

Işığınızı optimize etmek, enerjinizi artırmanın ve  düşük ışıkla okumaya çalışan göz yorgunluğunu azaltmanın en kolay yollarından biridir  . Eğer yapabiliyorsanız, ağır ve opak olmaktan ziyade şeffaf ve havadar pencere uygulamalarını kullanarak mümkün olduğunca doğal ışık ile çalışın. Fakat doğal ışığınız üzerindeki kontrolünüz sınırlı olsa bile, parlak beyaz ampulleri seçmek günlük enerji rezervlerinde büyük bir fark yaratacaktır. Işık artırmak  ofis dekorasyonlarınız da büyük bir önem taşımakla birlikte odaklanmanız da ekstra olarak etkileyecektir.

Canlandırıcı Kokular

 

Çalışma yaparken en önemli bir nokta ise uyanık olmaktır. Tüm duyularınızdan eğer biri bile  boş durur ise bu size  otomatik olarak yorgunluğa sebebiyet verecektir. Bunu engellemek için ise  kokulu mumluk gibi birçok  koku duyularınızı hareket geçirecek  ofis dekorları bulmanız enerjinizin her zaman yüksek tutacaktır. Koku gibi ofis dekorasyon fikirleri aslında sadece işlevsellik değil aynı zamanda görsel olarak da ekstra bir puan sağlayacaktır.

Motivasyon Mesajları

 

Sürekli aynı işi yapmak ve kısır döngüyü girdiğini hissetmek sizi biraz varoluşsal krize sürüklemekte bunu engellemek için bir kaç motivasyonu metni ve posterler ile sizleri motive edecek ve çalışmaya sevk edecek metinler yazmanız ofis  dekorasyonu için oldukça önemli bir şekilde değiştiren etken olacaktır.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here