- Reklam -

Online mobilya alışverişinde en çok tercih edilen firmalardan biri olan Vivense, her bütçeye uygun koltuk takımı seçenekleri sunuyor. İndirimli fiyatlar ve birçok farklı ödeme seçeneği ile satın alabileceğiniz Vivense koltuk takımları arasında her zevke ve her bütçeye uygun alternatifler bulmak mümkün. Klasik, modern, avangart ya da country… Hemen her tarzda koltuk takımı bulabileceğiniz firmanın 2017 ürünleri arasında en beğendiğimiz koltuk takımlarını bu yazımızda derledik…

vivense-koltuk-takimlari

Gucci koltuk takımı olarak bilinen bu koltuk takımı 2 adet üçlü ve berjerden oluşan bu settir. İndirimli fiyatı ile 5590 TL’ye satın alabileceğiniz bu takım, modern bir salon ve oturma odası dekorasyonu için ideal bir seçim.

vivense-koltuk-takimlari-2

Sütlü kahve tonlarında deri ve krem tonlarında kumaş koltuktan oluşan bu şık koltuk takımı Maria Koltuk Takımı adıyla 7390 TL’ye satışa sunulmuştur.

vivense-koltuk-takimlari-3

Fuşya rengi ile salon ve oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz bu dekoratif koltuk takımı, Queen adıyla 2990 TL’ye sitedeki takımlar arasında yerini alıyor. Tek renkli fuşya 3’lü koltuğu tamamlayan çiçek desenli berjer ile takım halinde satılıyor.

vivense-koltuk-takimlari-4

Salon ya da oturma odası dekorasyonunda modern ve rahat bir dekorasyon yaratmak isteyenlerin tercihi olan köşe koltuklar, yerden tasarruf etmek isteyenler için de dekorasyon çözümleri sunuyor. Küçük salonlarda tercih edebileceğiniz bu takım, Frido köşe koltuk adıyla Vivens sitesinde 2690 TL’ye satışa sunuluyor.

vivense-koltuk-takimlari-5

Salon dekorasyonunda deri koltuk tercih edenler için şık ve gösterişli bir alternatif. Koyu yeşil tonlarındaki rengi ve chester modeli ile hem klasik hem de trend bir görünüme sahip olan bu takımı, yine deri, kahverengi tekli koltuk tamamlıyor. Maria koltuk takımı olarak Vivense koltuk takımları arasında bulabileceğiniz bu takımın fiyatı 9690 TL.

vivense-koltuk-takimlari-6

Krem rengi köşe koltuk takımı alternatifi olarak Vivense adresinde yerini alan bu şık ve modern takım, indirimli fiyatı ile 7990 TL’ye satışa sunuluyor. Modern ve küçük bir salon dekorasyonu için bu krem rengi köşe koltuğu öneriyoruz.

vivense-koltuk-takimlari-7

Mavi renginin tonları son yıllarda dekorasyonda oldukça moda. Krem ve mavinin buluştuğu bu takım, Vivense koltuk takımları arasında Pena adıyla yerini alıyor. Fiyatı 4380 TL.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here