- Reklam -

Evimizin en özel bölümlerinden biri olan yatak odaları, kendimizi en rahat ve huzurlu hissettiğimiz alandır. Yatak odasının olmazsa olmazları yatak, komodin ve  dolap olarak bilinse de, eğer yeterli yeriniz varsa tuvalet masasına da yer vermelisiniz. Şık bir makyaj masasıyla odanızda kişisel bakımınıza ayıracağınız hoş bir köşe yaratabilirsiniz. Pencere yanındaki duvar boşluğu veya kapı girişi yanı tuvalet masanız için ideal bir nokta olacaktır. Bugün sizler ile makyaj masası fikirlerini paylaşıyoruz.

Birçok tarzda ve modelde makyaj masası bulmak mümkün. İster makyaj masasını takım olarak alabilir, ister herhangi bir masayı makyaj masası olarak kombinleyerek kullanabilirsiniz. Klasik ve romantik detayları seviyorsanız lükens ayaklı beyaz bir dresuarı tuvalet masası olarak kullanabilirsiniz. Masanızı zarif motifli beyaz bir ayna ve kumaş kaplı sandalye ile tamamlayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Çiçekler ve aksesuarlarla süslediğiniz masanızda keyifli güzellik ritüelleri sizi bekliyor.

Dekorasyonda sadelikten yanaysanız, tuvalet masası olarak düz hatlı beyaz bir masa tercih edebilirsiniz. Masanızı şeffaf, modern bir sandalye ile tamamlayın. Bu birlikteliğe sade detaylara sahip büyük dikdörtgen bir ayna ekleyerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Masanızı küçük, minimal tarzda dekoratif aksesuarla süsleyerek son dokunuşu yapın.

Değişik tasarımlara meraklıysanız, metalik renkli, aynalı bir dresuarı tuvalet masası olarak kullanabilirsiniz. Masanızı şeffaf Elizabeth modeli sandalye ile tamamlayarak hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Alışveriş tutkunuysanız bu sevginizi dekorasyonunuza da yansıtabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların birbirinden güzel alışveriş poşetlerini çerçevelettirerek duvarınıza asabilir, odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Rutin bakımınızı ve makyajınızı kolaylıkla yapabileceğiniz bu köşede güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Çekmeceli şık bir dresuarı tuvalet masası olarak tercih edebilirsiniz.  Masanızı yuvarlak, çiçek motifli bir ayna ile tamamlayarak ortama sıcak bir hava katın. Makyaj masasında ışığa ihtiyaç duyacağınız için şık bir abajura yer verebilirsiniz. Masanızı çiçekler ve resim çerçeveleriyle süslemeniz şık bir ambiyans oluşturacaktır.

 

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here