- Reklam -

Yemek masaları, misafirlerin ağırlandığı, lezzetli yemeklerin yenildiği, keyifli sohbetlerin edildiği ve tüm ailenin birlikte zaman geçirdiği yerlerden biridir. Bu nedenle yemek masası şıklığı her şeyin önünde gelir. Her ne kadar kullanılan tabaklar, bardaklar vb. önemli olsa da aslında tüm bunların arkasında duran bir şıklık vardır, o da masanın tabanı olan masa örtüleridir. Özellikle kadınların en önem verdikleri masa örtülerinin yerini zamanla amerikan servisler almıştır. Uzun yıllardır hayatımızda olan bu servisler daha çok restorant ve kafelerde kullanılırken, günümüzde her evde var olan ve günlük ya da misafir masalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. En güzel ve en doğru amerikan servisi fikirlerini sizler için araştırdık.

Amerikan serviler ile sofralarınıza modernlik katın.

Amerikan servisler yemek sırasında masaya dökülmeleri engellemek ve masanın kirlenmesini önlemek amacı ile kullanılır. Kullanım açısından çok rahat, çok pratiktir ve aynı zamanda da oldukça dekoratiftir. Masa örtülerinde olduğu gibi leke problemi olmayan bir üründür. Yemekten sonra yapısına göre silinebilir ya da kolayca yıkanabilirler.

Kumaş Amerikan Servisler

Genellikle ağır misafirlerin ağırlandığı, şık masalarda, kumaş servisler tercih edilir. Koyu bir zemine açık renk servis ya da açık renk zemine koyu renk servis kullanılması en doğru tercih olacaktır. Bu kumaş amerikan servisler, runner ile tamamlandığında oldukça zarif ve şık masalar haline gelmektedir.

Şıklığı ve zarifliği kumaş amerikan servisler ile yaratın.

Keçe Amerikan Servisler

Keçe, hayatımızın her anında karşımıza çıkan bir malzeme olduğu gibi amerikan servislerde de sıkça rastladığımız bir malzemedir. Spor ve modern sofraların yıldız ürünüdür. Daha çok günlük masalarda kullanılsa da sadeliği sevenlerin masalarında, sade şıklığı yakalamak içinde kullanılmaktadır. Keçe amerikan servisler genellikle canlı renklerden tercih edilip, düz renk ya da beyaz yemek takımları ile kombinlenmektedir.

Renkli ve modern duruşu ile masalarınızı canlandırır.

Hasır Amerikan Servisler

Doğayı yemek masalarına taşımak isteyenlerin en çok tercih ettiği modeldir. Hasırın o ağaç yapısının yansıması ile adeta doğada hazırlanmış sofralara kavuşabilirsiniz. Doğanın yarattığı o sade şıklık ile modern masalar yaratabilirsiniz. Ayrıca hasırın kolay temizlenebilme yapısı ile de kullanımı kolaylaştırabilirsiniz.

Doğa tutkunları için en doğru model tercihi

Plastik Amerikan Servisler

Plastik amerikan servislerin en çok tercih edilme nedeni tabi ki temizliğidir. Leke tutmamasının yanı sıra bir de sıvı geçirmeyen özelliği ile tercih edilme sayısının arttırıyor. Her rengini ve her desenini bulabileceğiniz plastik amerikan servisleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Temizliği ile en çok tercih edilen modelleri arasındadır.
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here