- Reklam -

Zigon sehpalar, hem fonksiyonel hem de şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ev eşyalarından biridir. Neredeyse her evin olmazsa olmazı, sunumların vazgeçilmezi olmuştur. Hal böyle olunca diğer ev eşyalarında olduğu gibi zigon sehpalar da çeşitlenmeye ve estetik bir görünüm kazanmaya başlamıştır. Ahşap olanından metal olanına, geometrik formlu olanlarından göz yormayan işlevsel tasarımlara varana kadar birçok farklı renk, desen ve modellerde zigon sehpa örnekleri mevcuttur. Bazıları bütçenizi zorlayacak fiyat aralıklarında olsa da ekonomik olanlarını da bulmak mümkün. Bugün sizler için araştırdığım yazımda zigon sehpa modelleri ve fiyatlarına yer verdim. Zigon sehpalarınızı yenilemeden önce yazıma bakmanızı öneririm:)

Zigon Sehpa Modelleri
Zigon Sehpa Modelleri

Fonksiyonel Zigon Sehpa Modelleri

Estetik görünümünün yanında işlevsel bir zigon sehpaya sahip olmak istiyorsanız farklı tasarımlarla oluşturulmuş ve zarif detaylarla işlenmiş sehpa modellerini tercih edebilirsiniz.

Orta sehpa olarak da kullanabileceğiniz zigon sehpa modelleri: Eviniz de yeterince alan yoksa ya da hem orta sehpa hem de zigon sehpa sizin için göz yorucu olacaksa, iki işlevi birden görecek olan orta sehpalı zigon modelleri sizin için harika bir seçim olacaktır. Şık tasarımlarıyla evinizin havasını değiştirecek ikisi bir arada fonksiyonel zigon sehpa çeşitlerine bakmanızı öneririm.

Orta Sehpa - Zigon Sehpa | İkisi Bir Arada Sehpa Modelleri
Orta Sehpa – Zigon Sehpa | İkisi Bir Arada Sehpa Modelleri

Katlanabilir fonksiyonel zigon sehpa modelleri: Tıpkı katlanabilir sandalyeler gibi katlanabilir zigon sehpa modelleri de mevcut. Alandan tasarruf ettirecek fonksiyonel ve estetik zigon sehpa modelleri evinize çok yakışacak.

Katlanabilir Zigon Sehpa Modelleri
Katlanabilir Zigon Sehpa Modelleri

Geometrik formlu zigon sehpa modelleri: Son zamanların trendi geometrik formlu mobilyalar arasında zigon sehpalar da yerini aldı. Sıra dışı tasarımlardan hoşlananlardansanız geometrik formlu zigon sehpa modellerini tercih edebilirsiniz.

Geometrik Formlu Zigon Sehpa Modelleri
Geometrik Formlu Zigon Sehpa Modelleri

Gerçek ahşap görünümlü zigon sehpa modelleri: Evinizde ahşabın verdiği sıcak ve samimi dokuyu yaşatmak istiyorsanız farklı bir şıklık olan gerçek ahşap görünümlü zigon sehpa modellerini tercih edebilirsiniz.

Gerçek Ahşap Görünümlü Zigon Sehpa Modelleri
Gerçek Ahşap Görünümlü Zigon Sehpa Modelleri

Zigon Sehpa Fiyatları

Zigon sehpa fiyatları, tasarımına, şıklığına, işlevselliğine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Sizler için araştırdığım yazımda zigon sehpa modelleri ve fiyatlarına yer verdim. Hangi zigon sehpa nerede ne kadar öğrenmek için okumaya devam edin:)

Tekzen zigon sehpa fiyatları: Şuanda indirimde olan üçlü zigon sehpa 59.90 TL, ve ceviz – beyaz detaylı üçlü zigon sehpa 69.90. Fiyatlar sizin uygunsa,  https://www.tekzen.com.tr/zigon-sehpa ‘ yı ziyaret edebilirsiniz.

Koçtaş zigon sehpa fiyatları: Hem orta sehpa hem de zigon sehpa olarak kullanabileceğiniz bir model 159.90 TL. https://www.koctas.com.tr/corby-orta-sehpa/34655-49593/ linkden ürüne ulaşabilirsiniz.

Koçtaş Zigon Sehpa Modelleri
Koçtaş Zigon Sehpa Modelleri

IKEA ‘ da metal ayaklı siyah tekli zigon sehpa 79.99 TL, farklı formlarda zigon sehpa modelleri için https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/oturma-odalari/sehpalar/60343420/rian-sehpa.aspx ziyaret edebilirsiniz.

IKEA Metal Ayaklı Zigon Sehpa
IKEA Metal Ayaklı Zigon Sehpa

A101: Hemen hemen bir çok yerde şubesi bulunan a101 ‘ e bugün zigon sehpa geldi. 3’lü zigon sehpayı 55 TL ye a101 den hemen satın alabilirsiniz. Bakmak isterseniz; http://aktuel-urunler.com/a101-26-nisan-2018-aktuel-urunler-katalogu/a101-aktuel-26-nisan-persembe-mobilya-konsepti-urunleri/  bağlantıya tık tık 🙂

A101 26 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu | Zigon Sehpa
A101 26 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu | Zigon Sehpa
- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here