- Reklam -

Mutfak dekorasyonunda son dönemde sıkça yerini alan canlı renkler arasında yeşil ön plana çıkıyor. Modern ve canlı görünümü ile yeşilin birçok farklı tonunu mutfak dekorasyonunda görmek mümkün. Mutfakta yemek yaparken içinizin açılmasını istiyorsanız, siz de tercihinizi yeşil mutfak dolabı modellerinden yana kullanabilirsiniz. Doğanın rengi olan yeşili, beraberinde sarı, mavi, pembe, beyaz ya da siyah gibi birçok renk ile tamamlayarak kullanabilirsiniz.

Mutfağınızda daha canlı ve daha trend bir görünüm yaratmak istiyorsanız, mutfak dekorasyonunda değişiklik yaparken tercihinizi yeşil renginden yana kullanabilirsiniz. Yapı marketlerde ve IKEA gibi mobilya ve dekorasyon mağazalarında hazır olarak satın alabileceğiniz gibi, mutfak mobilya mağazaları ve iç mimarlara mutfağınıza özel bir mutfak dolabı yaptırabilirsiniz. Nasıl bir seçim yapacağınızı bilemiyorsanız, yeşil mutfak dolabı modelleri arasında en beğendiğimiz tasarımları bu yazımızda sizler için derledik…

yesil-mutfak-dolabi-modelleri

Yeşilin bu sevimli tonunda tasarlanan yeşil mutfak dolapları, üst grupta beyaz mutfak dolapları ile tamamlanarak kullanılmış. Fırın, ocak ve davlumbaz gibi mutfak ürünlerinde de siyahı tercih ederek üç rengi bir arada kullanabilirsiniz. Bu mutfağın öne çıkan rengi olan yeşilin daha farklı tonları da mutfak dekorasyonunda sıkça kullanılıyor.

yesil-mutfak-dolabi-modelleri-2

Yeşilin daha koyu bir tonu olan bu mutfak dolapları da modern, klasik ya da vintage mutfak dekorasyonu için tercih edebileceğiniz modeller.

yesil-mutfak-dolabi-modelleri-3

Parlak mutfak dolapları son yıllarda oldukça moda. Lake mutfak dolabı olarak da bilinen bu parlak yeşil mutfak dolabı, hem küçük hem de büyük mutfaklarda tercih edebileceğiniz bir model.

yesil-mutfak-dolabi-modelleri-4

Parlak bir mutfak dolabı size abartılı geliyorsa, mat bir seçim de yapabilirsiniz. Mat yeşil mutfak dolabı olarak dekorasyon önerileri arasında yerini alan bu dolaplar, beyaz duvarlar ile birlikte o dikkat çekici görünümünü biraz hafifletiyor.

yesil-mutfak-dolabi-modelleri-5

Klasik bir mutfak dekorasyonu yaratmak isterseniz yeşilin bu tonu ve klasik detayların hakim olduğu mutfak dolapları tercih edebilirsiniz.

yesil-mutfak-dolabi-modelleri-6

Yeşilin oldukça koyu bir tonu olan bu yeşil, kullanıldığı mekana şık ve modern bir hava katıyor. Siz de mutfak dekorasyonunda bu tonlarda yeşil dolap modellerini tercih ederek, mutfağınızda şık bir hava yaratın.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here