- Reklam -

Yılbaşı için yeni bir eşya ve ya dekorasyon değiştirmek yeni yıla dekorasyon ve yeni bir ev ortamınız ile girmeniz sizleri iyi hissettireceğine eminiz 2019 yılına girerken  evinizde bazı yeni değişikler yapılması  sizleri  hem motivasyon hemde  evinizin  2019 yılı dekorasyon trendlerine hazırlayacak ve  kendinizi iyi hissettirecektir. 2019 yılı ev dekorasyon önerileri den ziyade sizlere  yılbaşı için ev süsleme fikirlerinde bulunacağız. Bunlardan bazıları düşük bütçeli ev süsleme olsa bile kimileri bütçesine göre oldukça şık duran görseller yaratacak  dekorlardır.

Yılbaşı için süsleme  fikirleri arıyor iseniz  sizlere  bu yazıda  yılbaşı ev süsleme fikirleri  ile ilgili yazımız da bulabilirsiniz.

Birden Fazla Basit Çelenk Asmak

çelenkler asılı

Geçmişten beri kullanılan ve asla modasını kaybetmeyen çelenk asmak hem hikaye hemde dekor anlamında saygılığını yitirmemiştir. Evinizin duvarlarına  çelenkler asmak  ve güzel bir sofra hazırlamak  yılbaşı için gayet ideal olacaktır.

Ağaç Dalları

Huş ağacı vazo

Nötr bir huş ağacı görüntüsü ile yıl başınızda harika bir dekor olacaktır . Eğer meyveleri olan dalları bulamazsanız, okaliptüs dallarıyla iç içe geçmiş birkaç düz dal her türlü yeni yıl için güzel bir şekilde karşılama olacaktır.

Eğlenceli, Modern Noel Ağacı

ahşap dübellerden yapılmış bir ağaç

Yılbaşının klasiklerinden olan çam ağaçları yerine bu tarz kendinizin yapabileceğiniz güzel bir ağaç tasarım sizleri modern yılbaşı dekorları sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bunun gibi birçok fikir için ve ilhamlar için bizleri takip edebilirsiniz

Işıklandırmalar

noel için afişler

Yılbaşı denince akla ilk  gelenler  çam ağacı ve  ışıklandırmalardır ışıklandırmalar  yılbaşı için olduk önemli detay olmakla birlikte ortama renk ve enerji katan en önemli  etkenlerdendir. Yılbaşı ışıklandırmaları sizlerin yılbaşı süslemelerinde oldukça önemli yeri bulunmaktadır  bu yüzden yılbaşında ışıklandırmalara dikkat etmeniz süslemeniz ve ya dekorasyonunuz için artı puan olacaktır.

Güzel Kokan Peçeteler

Peçete tutucu tarçın

Masa aksesuarlarınızı seçerken, kağıt havlu, şile bezi ve yeşillik düşünün. Bu basit yer ayarında keten peçeteler kullanılabilir, birkaç çam yaprağı ve taze bir tarçın çubuğu ile güzel kokan ve güzel görünen peçeteler elde edebilirsiniz.  Sofranızda bulunan güzel yemeklerden ziyade en önemli detaylardan bir tanesi ise sofradaki süsler dekorlardır. Eğer sizlerde  sofralarınıza  ve yemeklerinizde yılbaşı süsleme önerileri için  bun gibi  bir çok süsleme  yöntemleri  kullanabilrisiniz.

- Reklam -

Yorum Bırak...

Please enter your comment!
Please enter your name here